USD = 40.97 грн.
EUR = 41.20 грн.

THE ROMANTIC FROM VENICE (а/к МАУ)

Розміщення: околиці Венеції (3) - околиці Болоньї (1) - Рим (3)

Маршрут:  Венеція - Верона - Піза - Рим - Ватикан - Неаполь - Помпеї - Флоренція - Венеція

8 днів/7 ночей

Ціна від 672 ½ ​EUR

1 день - субота

Прибуття в аеропорт Венеції. Зустріч з російськомовним асистентом та трансферт на автобусі в готель, в околицях Венеції. Вільний час на вечерю та ніч в готелі.

2 день - неділя

Сніданок у готелі. Вільна перша половина дня в готелі, в околицях Венеції, або ж додаткова екскурсія з гідом у Верону - місце історії кохання Ромео і Джульєтти. Вільний обід та вільна друга половина дня або ж додаткова екскурсія з гідом по незвичайній Венеції для ознайомлення з кварталами Гетто, Каннареджо, Санта-Кроче та ін.. Повернення ввечері в готель, вільний час на вечерю та ніч в готелі.

3 день - понеділок

Сніданок у готелі. Огляд з гідом центра Венеції - дивного, єдиного в своєму роді міста. Вільний обід або ж в якості опції - в ресторані поруч з площею Сан-Марко. Вільна друга половина дня або ж як опція - прогулянка на гондолі або екскурсія з гідом до Палацу Дожів. Увечері відправлення на автобусі в околиці Болоньї. Розміщення в готелі, вільний час на вечерю та ніч в готелі.

4 день - вівторок

Сніданок у готелі та від'їзд на автобусі в Пізу. Вільний час або ж додаткова екскурсія з гідом на Площу Чудес. Вільний обід. У другій половині дня продовження шляху в аутлет в Валдікьяна та вільний час для шопінгу. Продовження шляху в Рим із зупинкою в дегустаційному магазині, щоб спробувати трюфель і знамениту італійську оливкову олію. Прибуття в Рим ввечері, розміщення в готелі, вільний час на вечерю та ніч в готелі.

5 день - середа

Сніданок в готелі та екскурсія з гідом по класичному Риму в першій половині дня. Вільний обід та вільна друга половина дня або ж додаткова екскурсія з гідом в Музей Ватикану - один з найбільших в світі колекцій творів мистецтва з відвідуванням Сікстинської Капели. Увечері повернення в готель та вільна вечеря або в якості опції вечеря в характерному римському ресторані в кварталі Трастевере і екскурсія по нічному Риму. Ніч в готелі.

6 день - четвер

Сніданок у готелі. Вільний день або ж додаткова екскурсія протягом дня по Неаполю і Помпеям - двом дивним місцям адміністративної області Кампанія. Вільний обід або ж в якості опції обід в ресторані в Помпеях, поруч з розкопками. Повернення ввечері в готель в Римі, вільний час на вечерю та ніч в готелі.

7 день - п'ятниця

Сніданок в готелі та від'їзд на автобусі до Флоренції. Екскурсія з гідом по місту, який є не лише колискою Відродження, а й одним з найзнаменитіших міст світу. Вільний обід або ж в якості опції обід в характерному ресторані в тосканському палаццо. Вільний час або ж додаткова екскурсія з гідом для ознайомлення з шедеврами галереї Уффіці - найзнаменитішого музею Флоренції. Ввечері продовження шляху в околиці Венеції, розміщення в готелі, вільний час на вечерю та ніч в готелі.

8 день - субота

Сніданок у готелі. Вільний час та у встановлений час трансфер в аеропорт Венеції.

Менеджер напрямку

тел.: (+38 044) 334 42 41

Кендзьор Інна

kendzor@alliance.ua

внутр. номер 918

У вартість входить

 • Авіапереліт Київ - Венеція - Київ (а/к МАУ)
 • Автобусне обслуговування протягом туру
 • 3 ночі в околицях Венеції в готелі 3 * або 4 *
 • 1 ніч в околицях Болоньї в готелі 3 * або 4 *
 • 3 ночі в Римі в готелі 3 * або 4 *
 • Харчування - сніданки
 • 2 дегустації місцевих  італійських продуктів
 • Оглядова екскурсія у Венеції (2 години)
 • Оглядова екскурсія в Римі (2 години)
 • Оглядова екскурсія у Флоренції (2 години)
 • Відвідування аутлет Valdichiana Outlet Village
 • Російськомовний супроводжуючий на весь період туру
 • Медичне страхування

У вартість не входить

 • Вхідні квитки в музеї та собори
 • Податок на проживання в готелях
 • Плата за додаткові екскурсії
 • Навушники на весь період туру: € 20,00

Примітка і необхідні документи

* Час очікування групового трансферу в аеропорту - максимум 2 години, з моменту виходу в зал прильоту та зустрічі з асистентом/водієм.

У разі прильоту туристів рейсами після 13 годин, факультативна екскурсія в Урбіно не надається.

** Точний час виїзду групового трансферу повідомляється асистентом за день до вильоту.

У літній період (період високого сезону і святкові періоди) розміщення може бути надано в готелях, які знаходяться далеко від моря.

 

СПИСОК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВІЗИ

ТУРИСТИЧНИЙ НАЛОГ НА ПРОЖИВАННЯ В МІСТАХ ІТАЛІЇ