USD = 40.97 грн.
EUR = 41.20 грн.

Абано Терме

Фотогалерея

Шедеври архітектури, середземноморська кухня та відмінний шопінг - три основні причини, з яких більшість обирають тури до Італії. Звичайно ж, це далеко не всі переваги гостинної країни. Кожен її населений пункт багатий на історію, пам'ятки та традиції. Одне з них — невелике містечко Абано Терме у провінції Падуя. Сюди приїжджають не лише за враженнями, а й за оздоровленням. Місцева термальна вода зробила цей шматочок Італії лікувальним курортом ще з часів Римської імперії. Цілющі джерела Еуганських пагорбів вважалися священними. Поруч із термальними озерами зводили храми богів-лікарів. Знання про цілющі властивості води передавалися з покоління до покоління. Сьогодні вони доведені до досконалості. Найдавніші методики лише покращувалися та підкріплювалися сучасними досягненнями медицини. Словом, не місто, а суцільна здравниця. В Абано Термі на лікування приїжджають люди з усього світу. Тут лікують захворювання опорно-рухового апарату, органів дихання, венозної системи, шкіри та багато іншого. Терапевтичні властивості досягаються за рахунок високої температури води, близько +85 °С, та її хімічного складу. Солі брому та йоду, як стверджують фахівці, творять дива.

Вода допомагає створювати на курорті і лікувальні грязі. Близько року вони «дозрівають» у спеціальних ваннах, збагачуючись органічними компонентами та мікроорганізмами. Грязі широко використовують у лікуванні хвороб, а й у косметології. Термальні грязі Абано визнані ЄС унікальним за складом натуральним протизапальним засобом без побічних ефектів. З огляду на всі вищезгадані факти стає зрозуміло, чому лікувальні тури до Італії користуються стабільною популярністю.

В Абано Термі приїжджають і абсолютно здорові люди, щоб відпочити душею у цьому мальовничому містечку. У ньому збереглися античні колонади, середньовічні вілли та палаци. Розваг тут теж чимало: тенісні корти, парки розваг, гольф-поля, театральні зали та галереї.

Такими ж яскравими будуть гастрономічні враження від місцевої кухні. Не відмовте собі в задоволенні скуштувати вино, сири та десерти.

Безперечна перевага географічного розташування Абано Терме – близькість до історичних центрів. До Падуї рукою подати - всього 12 км, Венеція за 43 км від міста, трохи далі, за 90 км, знаходиться Верона.