USD = 29.65 грн.
EUR = 33.38 грн.

Коста Брава та Коста Дорада (з авіа)

​ Іспанія - дивовижна історична країна в Європі, з чудово розвиненою туристичною інфраструктурою і природними умовами для відпочинку на будь-який смак. Багато українських туристів обирають курорти Коста Брава і Коста Дорада в автономній республіці Каталонія. Пляжі на території цих курортів піщані, галькові, скелясті і змішані.

Фотогалерея

  • туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул

    

Ці два туристичних регіони знаходяться на одному березі Середземного моря, але природні умови трохи відрізняються один від одного. Коста Брава перекладається з іспанського як «дикий скелястий берег». Тут багато скелястих берегів, бухт, соснових лісів. Практично по всьому узбережжю спуск в море, в основному, стрімкий. Відразу велика глибина.

 

На Коста Дорада побільше рівнин, пляжі чудові, спуск у воду рівний. Ідеальний для купання маленьких діточок. Обидва курорти дуже цікаві. У обох прекрасні піщані пляжі, велика кількість пам'яток і приємні ціни на проживання.

 

Місцева кухня порадує різноманітністю морепродуктів, м'яса, неймовірно смачною паельєю і місцевими іспанськими винами.

 

Правила в`їзду до Іспанії під час пандемії COVID-19

З 22 листопада 2021 дозволятиметься в’їзд до Іспанії з України громадян України, які пройшли повний курс вакцинації проти Covid 19 вакциною, що визнана Всесвітньою організацією охорони здоров’я або Європейським агентством лікарських засобів (після спливу 14 днів від дня отримання останньої дози).
Зазначене правило поширюється на осіб віком від 12 років та більше.
Діти віком до 12 років можуть в’їжджати без довідки про вакцинацію у супроводі батьків, які мають сертифікат про вакцинацію.

Усі пасажири, які прибувають до Іспанії повітряним або морським транспортом, у тому числі з метою транзиту до інших країн, мають завчасно заповнити формуляр санітарного контролю (на порталі МОЗ Іспанії https://www.spth.gob.es/ або завантаживши мобільний додаток Spain Travel Health –SpTH– на телефон) та отримати QR код для надання на вимогу представників компанії перевізника перед посадкою, а також служб санітарного контролю в пункті пропуску в порту або аеропорту по прибуттю до Іспанії.

Усі пасажири, які мають на меті в’їхати до Іспанії, підлягають проходженню санітарного контролю у першому пункті в’їзду, який передбачає щонайменше перевірку документів, візуальне обстеження та замір температури безконтактним способом.


Рекомендовані тури з авіаперельотом:

Заїзди: 01.06.2022 - 01.10.2022

від 7 до 14 ночей

Тур КОСТА-ДОРАДА З ТРАНСФЕРОМ - від 13 841 UAH в ½ DBL
Тур КОСТА-БРАВА З ТРАНСФЕРОМ - від
13 743 UAH в ½ DBL


Авіапереліт

Київ-Барселона-Київ:  а/к SkyUp (ручна поклажа 9 кг)
Розклад:
PQ741 KBPBCN  10:05  12:55
PQ742 BCNKBP 13:45  18:30

Менеджер напрямку

тел.: (+38 044) 334 42 41

Сиза Наталія

euro5@alliance.ua

внутр. номер 920

У вартість входить

  • Авіапереліт Київ - Барселона - Київ (а/к /SkyUp, ручна поклажа 9 кг)
    PQ741 KBPBCN  10:05  12:55
    PQ742 BCNKBP 13:45  18:30
  • Груповий трансфер аеропорт - готель - аеропорт
  • Проживання в обраному готелі
  • Обраний тип харчування
  • Медичне страхування