USD = 41.10 грн.
EUR = 43.70 грн.

Канарські острови - о. Тенеріфе

Фотогалерея

ОПИС КУРОРТУ

Найбільшим островом Канарського архіпелагу вважається Тенеріфе. Саме цей острів найбільш помітний із моря. Також з моря можна побачити вершину вулкана Тейде (Teide). Найвища висота над рівнем моря досягає 3718 метрів та знаходиться на горі El Pico del Teide. Якщо дивитися збоку, цей острів нагадує велику гору.

Вулкан Тейде поводиться не дуже активно. Наприклад, перше відоме нам виверження було наприкінці XV століття, а потім уже у 1706 та 1909 роках. Внаслідок найсильнішого вибуху сформувався кратер 29 кілометрів у діаметрі, а з тріщини утворилися нові вулкани. В даний час територія кратера Тейде є національним парком, улюбленим місцем для туристів, що приїжджають сюди.

На Тенеріфе є безліч долин, що утворилися в результаті проходження крізь них гірських хребтів, які починаються від кратера і спускаються прямо до моря. Особливою красою відрізняється Оротава (La Oratava), перед ним не встояв навіть німецький натураліст Гумбольдт та Гумар.

У деяких місцях узбережжя острова прикрашають мальовничі скелі. Наприклад, варто відзначити Лос-Хігантес, їхня висота досягає 600 метрів, а потім вони різко обриваються, створюючи тим самим неповторну картину. Узбережжя решти острова, навпаки, усіяне чудовими пляжами з кришталево чистою водою і напрочуд м'яким піском.

Гора Тейде захищає узбережжя від сильних вітрів та холодного повітря. Через таку особливість південна частина острова набагато тепліша і сухіша, ніж північна, де узбережжя залишилося незахищеним від негоди. Але, незважаючи на такі відмінності, у кожному куточку острова будь-який турист знайде собі щось цікаве. Різноманітні маршрути та екскурсії подарують вам незабутні відчуття та нові знання про цей острів.

Через різницю в кліматі флора і фауна острова також відрізняється багатою різноманітністю. Крім того, що дала природа, багато видів рослин були завезені сюди з інших країн. Таким чином, Тенеріфе увібрав у себе все найкраще, щоб ви змогли сповна насолодитися його багатою природою та мальовничими ландшафтами.