USD = 35.80 грн.
EUR = 37.47 грн.

19 липня 2013 року, відповідно до Шенгенського кодексу про кордони (Постанова ЄС №610/2013 Європейського парламенту та Європейської ради від 26.06.2013), вступили в силу такі правила перетину кордонів Шенгенської зони громадянами третіх країн:

  • для перетину кордонів Шенгенської зони громадянин третьої країни (незалежно від необхідності у візі) повинен мати проїзний документ, виданий менше 10 років назад і дійсний мінімум 3 місяці з передбачуваного моменту виїзду із зони Шенгенської угоди.


Для громадян України*, власників біометричних паспортів, існує безвізовий режим в'їзду до країн ЄС, 90 днів протягом 180 днів, з туристичною метою.

Правила в`їзду під час пандемії COVID-19

З 22 листопада 2021 дозволятиметься в’їзд до Іспанії з України громадян України, які пройшли повний курс вакцинації проти Covid 19 вакциною, що визнана Всесвітньою організацією охорони здоров’я або Європейським агентством лікарських засобів (після спливу 14 днів від дня отримання останньої дози).
Зазначене правило поширюється на осіб віком від 12 років та більше.
Діти віком до 12 років можуть в’їжджати без довідки про вакцинацію у супроводі батьків, які мають сертифікат про вакцинацію.

Усі пасажири, які прибувають до Іспанії повітряним або морським транспортом, у тому числі з метою транзиту до інших країн, мають завчасно заповнити формуляр санітарного контролю (на порталі МОЗ Іспанії https://www.spth.gob.es/ або завантаживши мобільний додаток Spain Travel Health –SpTH– на телефон) та отримати QR код для надання на вимогу представників компанії перевізника перед посадкою, а також служб санітарного контролю в пункті пропуску в порту або аеропорту по прибуттю до Іспанії.

Усі пасажири, які мають на меті в’їхати до Іспанії, підлягають проходженню санітарного контролю у першому пункті в’їзду, який передбачає щонайменше перевірку документів, візуальне обстеження та замір температури безконтактним способом.