USD = 39.40 грн.
EUR = 42.30 грн.
туроператор по Турции, Экзотике, туры в стамбул

Ісландія

от 0 EUR с человека

Загадкова Ісландія

Розміщення: Рейк'явік - 5 ночей

Період:  09.01.2023 - 15.10.2023

Заїзди: щоденно

від 66726 ​UAH за людину в DBL

Гарантований тур від 2 туристів!

1 день

Прибуття в Рейк'явік, заселення в готель, ніч в готелі.
 

2 день

Сніданок, екскурсія Золоте кільце, яка включає сіті-тур по Рейк'явіку з російськомовним гідом на 8 годин.

Рейк'явік – столиця та найбільше місто Ісландії, найпівнічніша столиця у світі. Рейк'явік у буквальному перекладі означає «бухта, що димиться». Місто розташувалося на мисі, що виходить у відкрите море. Уздовж мису проходить головна магістраль міста, від якої у різні боки розходяться вулиці. На одному кінці Рейк'явіка височить шпиль головного собору Хатльгрімскірк'я, на іншому – позбавлений рослинності пагорб із незвичайною будовою у формі ромашки – Перлан. Перлан не що інше, як міська котельня, що складається з круглих резервуарів із гарячою водою, що підігрівається термальними джерелами. Ви також побачите собор Хатльгрімскірк'я, названий на честь поета та духовного ісландського лідера XVII ст. Хатльгрімур Петурсон, автора книги «Passion hymns» (Гімни пристрасті). Церква знаходиться в центрі Рейк'явіка, і видно з будь-якої частини міста. Можливо тому вона стала однією з головних пам'яток ісландської столиці. Під час екскурсії ви також відвідаєте Національний парк Тінгветлір, водоспад Гутльфосс та долину Гейзерів – це те, що має побачити кожен, хто відвідує Ісландії. Тінгветлір, назва якого означає «поля для зборів», – місце зустрічі двох геологічних платформ, північноамериканської та європейської. Між розломами утворилися долини, що місцями заповнені водою. У Х-ХІ ст. тут збирався Альтинг, парламент. У цьому місці було вирішено прийняти християнство. Гутльфосс, «золотий водоспад», один із найбільших водоспадів Ісландії. Потужна річка зривається зі скелі по двох щаблях, створюючи хмари бризок. Якщо вам пощастить потрапити сюди в яскравий сонячний день, ви побачите яскраву веселку над водоспадом. У такі дні Гутльфосс особливо гарний. У Долині гейзерів близько десятка гейзерів, що діють, з різною активністю. Головний гейзер - Гейзер (Geysir) - дав назву всім гейзерам планети (саме слово "гейзер" ісландського походження і означає "струменем, що б'є"). На противагу йому гейзер Строккур (Strokkur) викидає на поверхню стовп води кожні 5 хвилин.
 

3 день

Сніданок, поїздка Південним узбережжям Ісландії з російськомовним гідом на 10 годин (за додаткову плату).

Ви побачите знамениті водоспади регіону – Сельяландфосс та Скогафосс. Перший не дуже багатоводний, він скидається лише одним тонким потужним струменем. Між скелею та водним потоком водоспаду є спеціальна стежка, якою можна пройти, якщо, звичайно, не боїтеся промокнути до нитки. Другий водоспад – Скогафосс – один із найбільших та найкрасивіших водоспадів в Ісландії, візитна картка країни. Його ширина 25 м, а висота падіння води 60 м. Південний берег сповнений незвичайних скельних утворень. Наприклад, скелі Дірхолаей височіють посеред чорної піщаної пустки, а окремими групами йдуть далеко в море, утворюючи химерні арки. Невелике містечко Вік, яке ви відвідаєте під час екскурсії, є дуже мальовничим місцем. У місті є пляж, оточений скелями із численними пташиними базарами. Виїзд з Рейк'явіка через гірську гряду Хетлісхейді, звідки відкривається чудовий краєвид на велику рівнину, сформовану потоками води з льодовиків, яка зараз є житницею південної Ісландії. Коротка зупинка у Кверагерді, а потім продовження шляху на схід через маленькі села та сільгоспугіддя до величних гір, що піднімаються над береговою лінією острова. Серед них оповита димком Хекла, найбільший вулкан острова, що діє, і покритий льодом, відомий усьому світу вулкан Ейяф'ядлайєкудль. Далі шлях лежить по землі, де було створено одну з найвідоміших ісландських саг — Njal's Saga. Зупинка біля мальовничих водоспадів Сельяландсфосс та Скоугафосс, що падають із високих скелястих скелей. Далі дорога йде повз мальовничі скелі Дірхолаей, в яких океанський прибій вибив арку, неподалік мальовничого океанського села Вік, в якому буде зроблено невелику зупинку. Ми підійдемо до берега океану, перш ніж повернути на Рейк'явік. Над чорним піском прибою тут височіють стрімкі скелі, обжиті морськими птахами. В океані навпроти берега знаходяться скелі Рейнісдрангар, найвища у тому числі піднімається над морем на 66 метрів. За легендою, два тролі колись намагалися затягнути на сушу трищоглове судно, але безуспішно. Коли настала ніч, усе звернулося до каміння.
 

4 день

Сніданок, тур «суперджипи, снігоходи, льодовики» - поїздка до льодовика на суперджипах, катання на снігоходах на льодовику Лангйокуль, крижана печера та купання в Секретній лагуні на 10 годин (за додаткову плату, англійською мовою).

Поїздка почнеться в Рейк'явіку, звідки ви поїдете на льодовик Лангйокуль, другий за величиною льодовик Ісландії. Після поїздки з гідом-водієм на суперджипі (1 година) ви прибудете на базу снігоходів. Вам видадуть все необхідне екіпірування (костюми та шоломи) і ви відправитеся разом з гідом на прогулянку льодовиком на снігоходах (2 чол на снігоході), під час поїздки ми зупинимося біля крижаної печери, яку ви також відвідаєте. Після катання на снігоходах ви прибудете на південне узбережжя Ісландії, де ви матимете час пообідати в одному з найкращих ресторанів Ісландії (за додаткову плату). Останньою зупинкою під час екскурсії буде спа просто неба, натуральний басейн з термальною водою, Секретна лагуна, де ви зможете відпочити після насиченого дня. Після прийому ванн ваш гід поверне вас до вашого готелю. У вартість входить: тур на суперджипі 1 година (пасажир), тур на снігоходах (2 чол. на снігоході), комбінезон та шолом на час катання, вхідний квиток до Секретної лагуни та рушника. Здійснення туру залежить від погодних умов, з дорослим туристом може їхати тільки одна дитина (старше 6 років), необхідні теплий одяг та купальні речі. До керування снігоходом допускаються особи, які мають посвідчення водія категорії “B” або “Т”, що пройшли алко-тест з нульовим проміле. На снігоході пасажиром може їхати людина зростом не нижче 120 см. Пасажири нижче 120 см та діти катаються у санях, які кріпляться до снігохода інструктора.
 

5 день

Сніданок, поїздка до Блакитної Лагуни з російськомовним гідом на 4-5 годин (квиток Комфорт екстра).

Голуба лагуна – унікальний геотермальний курорт, де ви зможете розслабитись у теплій цілющій воді. Цей курорт давно вважається одним з основних символів Ісландії та користується любов'ю як у місцевих жителів, так і іноземних туристів. Згідно з легендою, цілющі властивості вод Блакитної лагуни випадково відкрив один ісландський енергетик, який вилікував псоріаз під час купання після робочого дня. Справа у тому, що вода в джерелах, що б'ють із тріщин у застиглій лаві стародавніх вулканів, багата на мінеральні солі, кварц, блакитні і зелені морські водорості. Блакитні лагуни очищають і оздоровлюють шкіру, морські водорості пом'якшують і живлять її, а мінеральні солі мають терапевтичний і заспокійливий вплив на весь організм. Гладке глиняне дно, глибина в межах 1,5 м, температура води близько 40 º С у поєднанні з кількома парилками на березі та прилеглими сопками здатні змусити забути про все на світі! У комплексі Блакитна лагуна знаходяться сучасні роздягальні та душові, критий геотермальний басейн, зимовий сад, ресторани та інші послуги із використанням косметичних засобів власної лінії Blue Lagoon Skin Care.

Вечірня поїздка з російськомовним гідом "У пошуках Північного сяйва" на 4 години (за додаткову плату до 14.04)

Північне сяйво – незвичайне явище, яке можна спостерігати на полюсах Землі. Це результат хімічних реакцій у атмосфері Землі, де частинки газів зіштовхуються з електрично зарядженими молекулами, у результаті вивільняються вільні атоми. Ці частинки відносить сонячним вітрам на південний та північний полюси, де вони потрапляють в атмосферу через слабке магнітне поле. Ці фізичні явища дозволяють спостерігати ці незвичайні північні вогні. Різні квіти в сяйві обумовлені різними молекулами, кисень дає жовті та зелений колір, азот – синій та фіолетовий колір. Північне сяйво – природне явище, воно може бути гарантовано і часто залежить від успішного збігу обставин, але ми докладаємо максимум зусиль, щоб ви опинилися у правильний час у правильному місці. Гід зустріне вас в готелі, і за прогнозом ви відправитеся в ті місця, де сяйво буде найсильнішим - це можна бути національний парк Тінгвеллір, півострів Рейк'янес, береги затоки Боргафьордура.


6 день

Сніданок, від'їзд з Ісландії.

Менеджер напрямку

Тел.: (044) 334 42 41

Деміркол Тетяна

sales@alliance.ua

У вартість входить

  • Проживання в обраному готелі 
  • Харчування (сніданки)
  • Екскурсія: екскурсія Золоте кільце вкл. сіті-тур по Рейк'явіку з російськомовним гідом на 8 годин
  • Екскурсія: Блакитна Лагуна з російськомовним гідом на 4-5 годин
  • Вхідний квиток до Блакитної лагуни комфорт
  • Комфортабельний транспорт з гідом-водієм за програмою
  • Медичне страхування 

У вартість не входить

  • Трансфер аеропорт - готель - аеропорт
  • Додаткові екскурсії

Примітка і необхідні документи

*Програма може бути змінена залежно від погодних умов.
**Готелі програми можуть бути замінені на аналогічні.