USD = 35.80 грн.
EUR = 37.70 грн.

Характеристика Airbus 321

plane

Кількість пасажирів

218

Відстань між кріслами в економічному класі, cм

72

 

Норми безкоштовного перевезення багажу

Норма багажу:

 • 23 кг / сума трьох вимірів не більше 158 см
 • Для інфанта: 10 кг / сума трьох вимірів не більше 158 см + 1 дитяча коляска коляска/переносний кошик або 1 дитячий велобіг/самокат (за умови належного пакування та суми трьох вимірів не більше 158 см) незалежно від класу обслуговування. При перевищенні 158 см діють стандартні тарифи на перевезення понаднормативного багажу.

 

Ручна поклажа:

 • Загальна вага не повинна перевищувати 7 кг
 • Розмір не повинні перевищувати 55х40х20 см (за винятком милиць або палиці)
 • В ручній поклажі дозволяється провозити рідини, суспензії, креми, пасти ємністю не більше 100 мл (грамів) в одному флаконі (тюбику). Загальний об'єм вказаних речовин в ручній поклажі, що упаковано в тару ємністю до 100 мл (грамів), має не перевищувати 1 л (кг) на одного пасажира.

 

Понаднормовий багаж:

 • За умови оплати в аеропорту: вагою від 23 до 32 кг та/або сума трьох вимірів від 158 см до 200 см - 10 у.о. за 1 кг
 • За умови попередньої оплати, не менш ніж за 24 години до вильоту рейса: через онлайн підтримку в чаті - 20 у.о. за кожні додаткові 10 кг багажу

 

Вибір та бронювання місць на борту

Місця підвищеного комфорту, розташовані у 1-4 рядах

35 USD*

Місця підвищеного комфорту, розташовані поблизу аварійних виходів A-321

35 USD*

Інші місця

10 USD*

 • *Оплата в гривнях за курсом на день оплати на одну людину і за переліт в одну сторону
 • Бронювання місць розміщених в аварійних рядах (рожевого кольору) неможливе для: пасажирів з обмеженими фізичними можливостями, особи в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння, дітей (включаючи немовлят (INFANT), діти, що супроводжуються та діти що не супроводжуються (UM) віком до 16 років), пасажири, яким відмовлено у в'їзді (INAD), особи, які знаходяться під арештом та депортовані з країни (несупроводжувані (DEPU) та супроводжувані (DEPA)). Особи, які через свої фізичні розміри або вік, не можуть швидко пересуватись. Вагітні жінки. Пасажири, які подорожують з тваринами в салоні. Пасажири, не здатні зрозуміти інструкції мовами, що використовуються для аварійного оповіщення (українську/ російську/ англійську). Пасажири, які не бажають надавати допомогу екіпажу в разі потреби.
 • Немовлят слід розміщувати в рядах, де є місця, на яких можна розміщувати пасажирів з немовлятами, та дітьми до 2-х років (позначено блакитним кольором).
 • З метою забезпечення безпеки польоту або при оперативній зміні типу ПС, перевізник має право надати аналогічні за рівнем комфорту місця, або змінити надане пасажиру місце у салоні літака на інше. У випадку нерівноцінної заміни треба звернутися за подальшою компенсацією за місцем придбання послуги «Бронювання місця».

 

SKY Menu - замовлення харчування на борту 

 • Звертаємо Вашу увагу на те, що на чартерних рейсах до Хорватії (Пула та Спліт) безкоштовне харчування не надається. Питна вода надається на всіх без винятку рейсах безкоштовно
 • На рейсах а/к Windrose Ви зможете попередньо замовити харчування за додаткову плату. Зробити замовлення стає можливим на етапі придбання туру через ТО Alliance, а також за фактом придбання квитка на сайті Авіакомпанії. Для цього необхідно зробити вибір за власними уподобаннями за вкладкою МЕНЮ та забронювати за посиланням додаткові послуги.
 • Послугу можна замовити не пізніше, ніж за 24 години до вильоту рейсу
 • Для внесення змін або для скасування замовлення за більш ніж 24 години до вильоту рейсу, зверніться в Контактний центр Авіакомпанії або до Вашого туристичного оператора. Зверніть увагу, що внесення змін або відміна замовлення менш ніж за 24 годин неможливе
 • На деякі рейси авіакомпанії попереднє замовлення харчування може бути обмежене

 

Подорожі з тваринами

Перевезення тварини в багажному відсіку

Від 8 до 32 кг з контейнером – 15 USD* / 1кг (для перевезення тварини вагою від 23 до 32 кг) 

Перевезення тварини в салоні

До 8 кг з контейнером, вимірами, що не перевищують 45х36х26см – 70 USD* в одну сторону (не включається до норми провозу зареєстрованого багажу)

 • При завчасному бронюванні та оплаті через онлайн чат не менше ніж за 24 години до вильоту, вартість перевезення тварин у багажному відділенні загальною вагою від 10 до 20 кг - 150 USD, вагою від 21 до 32 кг - 200 USD. За таких самих умов, на перевезення тварин до 8 кг застосовується знижка у розмірі 50% вартості від стандартного тарифу.
 • *Оплата в гривнях за курсом на день оплати 
 • До перевезення приймаються тільки собаки та коти
 • Звертаємо Вашу увагу, що обов`язкове попереднє узгодження та бронювання
 • Компанія Alliance не надає послуги з бронювання перевезення тварин. Пасажиру необхідно самостійно консультуватися та бронювати послугу через кол-центр а/к Windrose. Контакти контакт центру Windrose 0 800 30-777-2 (безкоштовно в межах України). 

 

Реєстрація на рейс

Київ (Бориспіль) (KBP) - Split (SPU) — початок реєстрації за 24 години до вильоту, кінець реєстрації за 4 години до вильоту.

Київ (Бориспіль) (KBP) - Pula (PUY) — початок реєстрації за 24 години до вильоту, кінець реєстрації за 4 години до вильоту.

РЕЄСТРАЦІЯ НА РЕЙС

ПОДОРОЖ З ДІТЬМИ

ПАСАЖИРИ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

ПОДОРОЖ ВАГІТНИХ 

ПАСАЖИРИ З МЕДИЧНОЮ ДОВІДКОЮ

FAST TRACK & FAST LINE

БІЗНЕС-ЗАЛ