USD = 40.05 грн.
EUR = 42.10 грн.

УВАГА! Для громадян України з біометричним паспортом, в'їзд до Хорватії - безвізовий!

У зв'язку з епідемією COVID-19 в Республіці Хорватія діють нові правила в'їзду. Детальна інформація за посиланням https://mup.gov.hr/uzg-covid/english/286212:

  • Особам, які подорожують з туристичною метою і мають довідку про оплачуване проживання в готелі, кемпінгу, у приватного орендаря або на орендованому судні та іншій формі туристичного проживання або є власниками будинків/суден у Республіці Хорватія, в'їзд до Республіки Хорватія дозволяється при пред’явленні одного з сертифікатів:
  1. пред'явлення негативного результату АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ / З МОКРОЮ ПЕЧАТКОЮ ТА ПІДПИСОМ ЛАБОРАТОРІЇ ПЛР тесту SARS-CoV-2, зроблений не пізніше ніж 72 години (від моменту взяття мазка до прибуття до пункту перетину кордону Хорватії). Діти до 12 років звільняються від обов’язку тестування, якщо подорожують з батьками/опікунами, які мають негативний результат ПЛР-тесту;
  2. сертифікат про щеплення для осіб, які отримали другу дозу вакцини проти COVID-19 більше ніж за 14 днів до прибуття в Республіку Хорватія. Якщо вакцина передбачає одну дозу, то вона теж повинна бути зроблена більше ніж за 14 днів до прибуття. За наявності підстави для в’їзду до Хорватії необхідно зареєструвати свій намір на сайті МВС Хорватії https://entercroatia.mup.hr та роздрукувати реєстраційний номер заявки - таке підтвердження пришвидшить перетин кордону, однак не є дозволом на в’їзд від МВС Хорватії.
 
 
 

ТЕСТУВАННЯ НА COVID-19 МОЖНА ЗРОБИТИ В НАСТУПНИХ МІСТАХ ХОРВАТІЇ

НОВІГРАД

  • ПЛР-тестування можна проводити щодня з понеділка по п’ятницю. В містах Умаг, Пореч та Пула 7 днів на тиждень, з обов'язковим попереднім записом. Оплата готівкою, ціна тесту становить 375 хорватських кун (орієнтовно 50 EUR). Запис на стійці реєстрації, яка містить додаткові дані, є обов’язковою.
  • Експрес тест на антиген можна проводити в Новіграді, в готелі Aminess Laguna щодня 0-24. Лише за попереднім записом, ціна тесту становить 210 хорватських кун (орієнтовно 28 EUR).  

 

ОСТРІВ КРК

  • ПЛР-тестування можна зробити перед Медичним Центром у місті Крк по понеділках, вівторках, четвергах та п’ятницях з 8 до 9 ранку без попереднього запису. Вартість тесту становить 490 хорватських кун (орієнтовно 65 EUR), оплата готівкою.
  • Експрес-тест на антиген можна провести в Оздоровчому Центрі PGŽ у Крку за попереднім записом та підтвердженням електронною поштою, ціна тесту становить 150 хорватських кун (орієнтовно 20 EUR). Тестування можна проводити по суботах з 9-10 ранку за адресою Bože Vidasa 16, Zamet (Рієка).

 

КОРЧУЛА ТА ОРЕБИЧ

ПЛР-тест можна здати в оздоровчих центрах Корчула та Вела Лука, а також у тимчасовому пункті контролю в місті Оребич.

 

ВІЗА

З метою покращення якості обробки документів, просимо Вас відправляти документи з підтвердженням.

Важливо! Візові деталі можна подивитись тут

Подача документів можлива в Києві,  Львові, Одесі та Харкові.

Подача документів у Києві проходить в сопроводі представника нашої компанії. Зустріч відбувається в назначений день та час у Візовому Центрі Хорватії за адресою: м. Київ, вул. Фрунзе 60 (станція метро «Тараса Шевченко»). 

З 2013 року громадянам України для відвідування Хорватїі потрібно ХОРВАТСЬКА НАЦІОНАЛЬНА ВІЗА.

Зверніть увагу, що заявники, які мають Шенгенську візу мінімум з двукратним в'їздом мають можливість знаходитися в Хорватії 90 днів у кожні 6 місяців без відкриття візи в Хорватію. Ці умови діють також на власників посвідки на проживання, яка видана в одній із країн членів Шенгенської угоди, а також для власників довгострокових Шенгенських віз  для (Тип D) (Тип С).

 

Для оформлення візи в Хорватію необхідно надати наступні документи: 

1. Діючий закордонний паспорт, строк дії якого, не меньше 90 днів з моменту закінчення туру +  копія всіх сторінок з відмітками. Паспорт повинен мати не менше 2х чистих сторінок. Якщо є вписані діти, які подорожують разом із батьками, то на кожну дитину потрібно мати додатково по 2 чистих сторінки. Якщо у туриста 2 закордонних паспорти, необхідно надати обидва паспорти в оригіналі. 

2. Копія внутрішнього паспорта, всіх сторінок з відмітками.

3. 2 кольорових фото 3х4 (70-80 % обличчя на світлому фоні) – фото не старше 3х місяців

4. Анкета туриста

5. Довідка з місця роботи за останні 6 місяців з разбивкою зарплати по місяцям з підтвердженням збереження робочого місця (на фірмовому бланку, із зазначенням адреси та телефону компанії, підписом директора та гол.бухгалтера). У випадку подорожі директора чи гол. бухгалтера, довідка повинна бути підписана їх заступником.

7. Довідка зі школи із зазначенням точної адреси та телефону школи. У довідці ОБОВ'ЯЗКОВА фраза, що адміністрація школи не заперечує проти віїзду дитини за кордон (вказавши дати подорожі), в навчальний час.

8. Копія свідоцтва про народження дитини (якщо їде).

9. Копія кредитної картки та чек з банкомата АБО довідка із банку про залишок грошових коштів на рахунку (50 євро на добу/для 1 особи) АБО рух грошей на рахунку за останні 3 місяці.

10. Якщо їде неповнолітня дитина без батьків або з одним із батьків, необхідно надати нотаріальний дозвіл від батьків або одного з батьків в ОРИГІНАЛІ.

11. Копії свідоцтва про шлюб, розлучення, смерть, зміна прізвища.

12. Копія пенсійного посвідченняТакож обов'язково необхідно надати довідку з пенсійного фонду о розмірі пенсії.

  • Оформлення візи та медичне страхування для громадян України - 65 євро;
  • Для пенсіонерів  при наданні оригіналу пенсійного посвідчення до 60 років, оформлення візи та медичне страхування - 25 євро, старше 60 років - 30 євро;
  • Для дітей до 18 років та старше та студентів денної форми навчання, оформлення візи та медичне страхування  - 25 євро.

З метою покращення якості обробки документів, просимо Вас відправляти документи з підтвердженням.