-->

USD = 27.85 грн.
EUR = 32.55 грн.

Правила внутрішніх морських і авіаподорожей на острови Греції

В рамках боротьби з поширенням COVID-19, подорожі на грецькі острови за допомогою внутрішнього морського або авіасполучення для постійних жителів Російської Федерації, України, Білорусі, Австралії, Північної Македонія, ОАЕ, США, Великобританії, Ізраїлю, Канади, Бахрейну, Нової Зеландії, Південної Кореї, Катару, Китаю, Кувейту, Руанди, Саудівської Аравії, Сербії, Сінгапуру, Чорногорії, Боснії і Герцоговини, Таїланду, Албанії, Японії, Лівану, Азербайджану, Вірменії, Йорданії, Молдови, Брунею та Косово дозволені при дотримання однієї з таких умов (вимоги стосуються осіб у віці від 12 років):

  • Пред'явлення ваучера від COVID-19 або Цифрового сертифіката COVID-19 європейського зразка (EU DIGITAL COVID-19 CERTIFICATE), що містить інформацію про проходження вакцинації (вакцинація повинна бути проведена не пізніше, ніж за 14 днів до старту подорожі; сертифікат про вакцинацію повинен бути виданий державним органом; в сертифікаті повинні бути вказані повне ПІБ вакцинованого, тип вакцини та кількість введених доз; мова сертифіката - грецька, російська, англійська, французька, німецька, італійська або іспанська).
  • Пред'явлення негативного результату молекулярного лабораторного тестування (PCR) на COVID-19 шляхом взяття мазка для аналізу з носоглотки за 72 години до старту подорожі (в документі повинні бути вказані повне ПІБ та паспортні дані або дані іншого документа, що посвідчує особу; документ повинен бути виданий державної або приватної лабораторією, сертифікованою компетентними державними органами; мова документа - грецька, російська, англійська, французька, німецька, італійська або іспанська).
  • Пред'явлення негативного результату експрес-тесту (rapid-test) на COVID-19, проведеного за 48 годин до старту подорожі (мова документа - грецька, російська, англійська, французька, німецька, італійська або іспанська).
  • Пред'явлення документа про одужання, що підтверджує, що його пред'явник успішно переніс COVID-19 (документ повинен бути виданий не раніше тридцяти (30) днів і дійсний до ста вісімдесяти (180) днів з дня отримання першого позитивного тесту на COVID-19; в документі повинні бути вказані повне ПІБ та паспортні дані або дані іншого документа, що посвідчує особу; документ повинен бути виданий державної або приватної лабораторією, сертифікованою компетентними державними органами).

Після повернення з островів всім особам старше 12 років рекомендується (не обов'язково!) пройти самотестування.
 

Форма PLF

  • Усі мандрівники повинні заповнити свою форму PLF перед в'їздом до Греції, надавши детальну інформацію про пункт відправлення, тривалість попереднього перебування в інших країнах та адресу свого перебування під час відпочинку в Греції. У разі комбінованого проживання вони повинні вказати адресу щонайменше протягом перших 24 годин. На одну родину слід подати один PLF.
  • Мандрівники отримають електронний лист із підтвердженням після подання PLF.
  • Мандрівники отримають PLF із унікальним кодом швидкого реагування (QR) у день запланованого прибуття до Греції та повідомлення електронною поштою (QR-код буде вказаний у посиланні в електронному листі з підтвердженням).
  • Мандрівникам, які сідають на посадку або висаджуються в попередній день прибуття, буде дозволено це зробити, показавши підтвердження електронною поштою, оскільки вони отримають свій QR-код під час польоту або подорожі.
  • PLF також можна знайти в додатку Visit Greece та на сайті travel.gov.gr. Рекомендуємо всім відвідувачам безкоштовно завантажити додаток Visit Greece (сумісний з GDPR) до прибуття до Греції.