USD = 40.97 грн.
EUR = 41.90 грн.

Індивідуальні екскурсії з Парижу
Екскурсовод ліцензований, російськомовний. Водій також зі всіма дозволами та страховками.
Всі вхідні квитки під час екскурсій гості оплачують додатково.

Оглядова екскурсія Парижем (3 год)
Оглядова екскурсія Парижем познайомить Вас з містом і з основними його пам'ятками. Ви дізнаєтесь багато цікавого та зможете запланувати програму на інші дні.
Під час тригодинної оглядової екскурсії Ви побачите: Вандомську площу, Оперу Гарньє, Лувр, Міську ратушу, Собор Паризької Богоматері, Палац правосуддя, Латинський квартал, Будинок інвалідів, Ейфелеву вежу, Тріумфальну арку та Єлисейські поля. Ви зупинитесь в найвизначніших та найвідоміших місцях. Наш гід не тільки познайомить Вас із містом, а й дасть цінні поради: які музеї відвідати; як урізноманітнити своє перебування; в які ресторани сходити, а також відповість на Ваші запитання. Ви зможете відвідати музей парфумерії Фрагонар відразу після екскурсії Парижем

Оглядова екскурсія Парижем (4 год)
Оглядова екскурсія Парижем познайомить Вас з містом і з основними його пам'ятками. Ви дізнаєтесь багато цікавого та зможете запланувати програму на інші дні.
Під час тригодинної оглядової екскурсії Ви побачите: Вандомську площу, Оперу Гарньє, Лувр, Міську ратушу, Собор Паризької Богоматері, Палац правосуддя, Латинський квартал, Будинок інвалідів, Ейфелеву вежу, Тріумфальну арку та Єлисейські поля. Ви зупинитесь в найвизначніших та найвідоміших місцях. Наш гід не тільки познайомить Вас із містом, а й дасть цінні поради: які музеї відвідати; як урізноманітнити своє перебування; в які ресторани сходити, а також відповість на Ваші запитання. Ви зможете відвідати музей парфумерії Фрагонар відразу після екскурсії Парижем.

Екскурсія - Палац Фонтенбло (4 год)
Замок Фонтенбло, оточений 130 га паркового ансамблю і налічує понад 1500 кімнат, є єдиним королівським та імператорським палацом, у якому протягом семи століть жили правителі Франції. Відвідати замок Фонтенбло означає доторкнутися до самої історії, а також до історії французького мистецтва та архітектури.

Екскурсія - Нормандія (12 год)
Поїздка до Нормандії починається з відвідин Руану – столиці Верхньої Нормандії. Місто є справжнім шедевром готичної архітектури. Руанський кафедральний собор Нотр-Дам - одна з найпрекрасніших пам'яток середньовіччя. Місто отримало сумну популярність після процесу над Жанною д'Арк, яку під час Столітньої війни англійці спалили на багатті. Сьогодні на місці страти стоїть церква. Тут народився і написав «Пані Боварі» Гюстав Флобер. Квітучий Берег - так називають узбережжя Нормандії від Трувіль до Кабурга, яке славилося ще в XIX ст. своїми курортами. Довіль - маленьке містечко, засноване герцогом Морні в кінці позаминулого століття. Поблизу знаходиться місто Онфлер – один із наймальовничіших портів Франції, що приваблює численних туристів та художників. Однією з визначних пам'яток міста є церква Святої Катерини, збудована після Столітньої Війни.

Єлисейські поля та Ейфелева вежа (2 год)
Наша екскурсія допоможе вам поринути в атмосферу і романтику цього прекрасного, і водночас загадкового міста з перших годин перебування, а навіщо ж втрачати час? Ми поділимося з вами секретами, корисними порадами, навчимо і не дамо нудьгувати. Під час нашої екскурсії ми побачимо найзнаковіші місця міста: один із головних символів Французької Республіки – Єлисейський палац, знамениті Єлисейські поля та Тріумфальну арку, найкрасивіший міст Парижу, собор, у якому похований Наполеон I, красуню Ейфелеву вежу, побуваємо на лівому та правому берегах Сени, а також відвідаємо місця, які відомі лише місцевим жителям. Екскурсію буде проводити наш російськомовний гід у Парижі. Всі наші гіди багато років живуть у Парижі, добре його знають та щиро люблять. За час екскурсії ви не тільки побуваєте в найпопулярніших точках міста, але також дізнаєтесь багато інформації з життя Парижа і зрозумієте, чому це місто хочеться повертатися знову і знову. Ми зустрічаємося біля виходу зі станції метро Champs Elysees Clemenceau (Єлисейські поля Клемансо) біля пам'ятника Шарлю де Голлю, який розташований поряд із виходом із метро. Це перша лінія метро, ​​жовтого кольору, що проходить через центр міста. Якщо Ви подорожуєте на таксі: Place Clemenceau, 75008 Paris (площа Клемансо). Екскурсія починається щодня о 15:15,тож  чекаємо на всіх охочих з 15:00. Тривалість екскурсії близько 2 години, довжина маршруту близько 4,5 км. Обов'язково потрібне зручне взуття та вода у спекотні місяці! Заходити до різних закладів ми не будемо. Ми розповімо вам про них, а відвідувати ці місця чи ні ви вирішите самостійно після екскурсії. Ми ділимося з вами не лише інформацією, а й реальним досвідом життя у Парижі. Краще один раз побачити, ніж сто разів прочитати! Ми покажемо вам найцікавіші місця Парижа та розповімо про це місто те, що знають лише його мешканці і чого не друкують у путівниках. У вас немає ризику заблукати, щось пропустити або не дізнатися. А ввечері у готелі ви завжди зможете повернутися до ваших нотаток.

Екскурсія - Вечірній Париж з круїзом на кораблику Сеною (3 год)
Під час екскурсії ви зможете помилуватися вечірнім Парижем, що переливається вогнями, а потім покататись на туристичному пароплаві Сеною  повз освітлені набережні, музеї, собори... Завдяки магнітофонному запису російською мовою, ви почуєте розповідь про найбільш відомі історичні пам'ятки, повз які ви пропливатимете. Обійшовши острів Святого Людовіка – чудовий пам'ятник архітектури XVII століття, над яким височить пам'ятник святої Женев'єви – покровительки Парижа, пароплав повернеться до причалу. Дорогою назад ви зможете побачити статую Свободи – паризький прообраз американського гіганта.

Екскурсія - Мон-Сен-Мішель (14 год)
Багато письменників намагалися визначити "диво Заходу", одні кажуть, що воно для моря те саме, що піраміда Кеопса для пустелі, інші описують його як уявну садибу, що приголомшує, як палац мрії, треті кажуть, що це не суша і все ж таки не море . Оточений морем з одним із найвищих приливних хребтів у світі Мон-Сен-Мішель просто унікальний. На Мон-Сен-Мішель екскурсія розпочнеться з відвідування абатства, заснованого Обером на початку 8 століття і яке стало великим культурним та паломницьким центром у Середні віки. Ви помилуєтеся романською церквою, готичним "дивом" з монастирями та трапезною ченців, Лицарським залом, гостьовою кімнатою, підвалом, трапезною, а також різними каплицями: Святого Стефана, Святого Мартіна та ін. Після обіду ви зможете прогулятися крутими вузькими вуличками кріпосних валів. На зворотному шляху до Парижа ви зупинитесь у милому маленькому містечку для дегустації Кальвадосу.

Екскурсія - Версальский палац (4 год)
Версаль - велична резиденція французьких королів із неосяжним парком. Версаль був вибраний для будівництва скромного мисливського замку. Але Людовік XIV вирішив перебудувати Версаль і розмістити тут королівський двір. Тут все вражає пишнотою та розмахом: і палац, і парки, що розкинулися на 101 гектар, і фонтани.

Екскурсія - Замки Луари  (12 год)
Завдяки цій поїздці, ви зможете поринути у блискучий світ французького Відродження та познайомитись із трьома шедеврами архітектури цієї епохи – замками Шамбор, Шенонсо та Амбуаз. Усього ж у долині річки Луари збереглося понад 1000 старовинних замків та дворянських резиденцій. Замок Амбуаз має найбагатше минуле. За Карла VIII замок був перебудований відповідно до італійських канонів. Але справжнього блиску замок досяг за правління Франциска 1. На запрошення короля-лицаря, як називали Франциска I французи, в Амбуаз приїхав Леонардо да Вінчі і жив поряд із замком аж до смерті. З історією замку пов'язана також одна з найцікавіших та найдраматичніших сторінок в історії Франції – Амбуазька змова гугенотів. Замок Шамбор вражає своєю величчю та розмірами. Він налічує 440 кімнат та 74 прольоти сходів. Тут у присутності королівського двору відбулася перша вистава комедії Мольєра «Міщанин у дворянстві». Серцем замку є знамениті подвійні гвинтові сходи. Навколо замку на 5500 гектарах розкинувся парк, огороджений стіною завдовжки 32 км. Замок Шенонсо є одним з найкрасивіших архітектурних ансамблів Франції епохи Відродження. Пройшовши просторою платановою алеєю, обсадженою віковими деревами, відвідувачі опиняються перед витонченим замком, що приголомшує своєю вишуканістю і пишнотою. До нього прилягає галерея, збудована Катериною Медічі на згадку про рідне Роnte Vecchio. Вона також служить мостом через річку Шер.
Внутрішнє оздоблення замку також вражає своєю пишністю. Особливий інтерес представляє кімната п'яти королів та спальня Катерини Медічі, де зібрана колекція картин, килимів та багатих меблів. У підвальному приміщенні розміщуються великі кухні з багатим набором посуду. Екскурсія також передбачає дегустацію вин у виноробів області.

Екскурсія до провінції  Шампань (6 год) 
Після півтора годинної поїздки ви прибудете в регіон Шампань, відомий ще за часів Римської Імперії як
Кампанія (країна рівнин) і відзначається з часів Будинку Періньйон своїми ігристими винами, шипучими і вирощеними у спеціально відведених місцях, витриманими та розлитими за найсуворішими стандартами, єдині, які можна справді назвати шампанським. Ваш гід відвезе вас до Реймсу, "місто коронації", де ви матимете можливість відвідати собор Нотр-Дам-де-Реймс. Ви продовжите свою подорож до Еперні, столиці Шампані. Відвідаєте найбільших і найпрестижніших виробників шампанського у світі: Moët та Chandon. Протягом однієї години фахівець будинку пояснить вам деталі способу приготування шампанського від збору винограду до розливу по пляшках. Після відвідин проводиться дегустація шампанського.

Екскурсія - Брюгге (14 годин) 
Екскурсія в Брюгге з Парижа дозволить вам відчути всю унікальність цього міста, побачити, що церков і музеїв у ньому чи не більше, ніж мешканців, а також тут зберіглась неймовірна кількість пам'яток середньовіччя, які пережили дві світові війни. Крім того, ви побачите базиліку Святої Крові, музей діамантів, музей картоплі-фрі, справжній музей шоколаду, не дарма ж Бельгію називають Меккою для шокоголіків, і звичайно подорож містом була б неповною без відвідування ідилічного монастиря Бегінаж та романтичного озера Любові. Брюгге — це те місце, яке краще один раз побачити, ніж сто разів про нього прочитати.

Екскурсія до Брюсселю (14 год)
Під час вашого перебування у Франції ми надаємо вам можливість відвідати один із найбільших центрів сучасного європейського життя – Брюссель. Протягом кількох століть Брюссель був столицею багатого та процвітаючого Брабанта, а після заснування держави став резиденцією уряду королівства Бельгії. Мандрівники, закохані в Брюссель, згадують його квартали Скарбек, Іксель і Сен Жіль, якими так приємно блукати вечорами. Нікого не залишать байдужими  Гранд Плас та Саблон, королівський палац, театри та будинки придворних. Це місто відоме не лише своїми найбагатшими музеями та пам'ятками архітектури, але й неповторною атмосферою свята, яка заражає кожного, хто хоч раз побачить мальовничі рибні ресторанчики, жваві вулиці, тінисті парки та затишні бари, де можна замовити найрізноманітніші сорти знаменитого бельгійського пива.