USD = 41.10 грн.
EUR = 43.70 грн.

Леві

Фотогалерея

ОПИС КУРОРТУ

ЛЕВІ - це найбільший, сучасний та розвинений курорт Фінляндії та Північної Скандинавії. Розташований він у Західній Лапландії, неподалік шведського кордону, біля підніжжя сопки Левітунтурі (531 м) в оточенні соснового лісу, річок, озер та сопок. Завдяки близькості теплої течії Гольфстрім погода тут сильно відрізняється від інших районів Фінляндії – зима дуже м'яка та снігова. Середня температура січня -14 °С, а глибина снігового покриву в пік сезону сягає 8 м.

Основні переваги Леві - це сучасний, модний курорт з добре розвиненою і компактно розташованою інфраструктурою, прямо біля гірськолижних схилів. Усі послуги зосереджені в центрі курорту: в межах 10-хвилинної прогулянки від готелів та котеджів знаходяться гірськолижні траси та підіймачі, спортивно-оздоровчий SPA комплекс, бари та ресторани, у тому числі для apres-ski, супермаркет, аптека, магазин з продажу алкоголю "Alko" та спортивні магазини. Міжнародний аеропорт Кіттіля знаходиться всього за 14 км, місто. Кіттіля - за 18 км, а столиця Лапландії Рованіємі - всього за 2 години їзди (170 км).

Можливості заняття спортом та активним відпочинком у Леві необмежені. Тут найрозгалуженіша мережа трас для снігоходів (понад 600 км), рівнинних лиж (понад 230 км, з яких 23 км освітлені), і звичайно, найрізноманітніші у Фінляндії гірськолижні траси від "зелених" до "чорних" (всього 45 спусків і 26 підйомників). Більшість схилів освітлені, підйомники працюють до 20:00.

У Леві є найрізноманітніші види розміщення: готелі, спа-готелі, котеджі, будиночки та апартаменти як у самому центрі курорту, так і трохи далі для повної усамітнення.

Курорт Леві нагадує маленьке альпійське містечко: вздовж центральних схилів йде променад з готелями, магазинами, кафе, ресторанами та барами. Кафе та ресторани відкриті з 11:00 ранку до 01:00 ночі. Нічні клуби та ресторани у сезон відкриті до 4:00 ранку. Вечорами практично у кожному готелі грає жива музика, проводяться вечори традиційних фінських танців (вальс та "хумпа") та сучасні дискотеки, відкриті караоке бари. Найбільший танцювальний майданчик у Лапландії "Хуллу Поро Ареєна" знаходиться також тут. П'ятницями та суботами тут виступають відомі фінські та міжнародні гурти та музиканти, проводяться тематичні дискотеки. Багато ресторанів курорту спеціалізуються на стравах місцевої лапландської кухні, в якій використовуються місцеві продукти з навколишніх лісів, річок та озер: оленина, риба, дичина, гриби та ягоди. Найбільш колоритні ресторани зроблені у вигляді дерев'яних мисливських лапландських хатин "камі". На вершині сопки є панорамний ресторан, звідки у хорошу погоду добре спостерігатиметься північне сяйво, а в ресторані "Стейк-хаус" роблять найкращі стейки з оленини.

З визначних пам'яток навколо курорту найбільший попит мають традиційні оленячі ферми, садиба та собачий розплідник на березі річки. На курорті пропонується величезний вибір програм активного відпочинку: сафарі на снігоходах, собачих та оленячих упряжках тощо. Головний Санта Клаус часто прилітає сюди з Рованіємі, щоб порадувати найменших гостей курорту.

За кількістю підйомників (27) і гірськолижних трас (44) Леві є головним гірськолижним центром у Фінляндії. Всі траси тут ретельно доглянуті, велика увага приділяється безпеці на схилах. Основні переваги курорту - це його зручність для початківців, в тому числі для дітей, та відмінні можливості для сноубордистів та любителів офпісту. Гірськолижна школа, що пропонує також послуги російськомовних інструкторів, вважається однією з кращих шкіл Фінляндії. За кілька уроків Вас гарантовано поставлять на лижі чи сноуборд. Записатися на навчання можна прямо на курорті. Батьки, які бажають покататися на лижах, мають можливість залишити дітей під наглядом російськомовної няні в ігровому центрі розваг готелю Левітунтурі. Також у схилів на відкритому повітрі є дитяче містечко.