USD = 35.80 грн.
EUR = 37.47 грн.

Між Україною та Фінляндією діють обмеження на здійснення необов’язкових (туристичних) поїздок. 

Наступні обмеження діють в період з 21.12.2021 по 16.01.2022.

Здійснення необов’язкових поїздок (з туристичною метою) до Фінляндської Республіки буде дозволено ВИКЛЮЧНО громадянам, які прибувають з підтвердженням повного циклу вакцинації проти COVID-19 та за умови, що з дати отримання другої дози вакцини пройшло 7 днів. При цьому, якщо подорожуючий надасть підтвердження отримання однієї дози вакцини та сертифікат про одужання від Covid-19 (термін дії сертифікату 180 діб від дати забору біологічного матеріалу методом ПЛР або антигентестування, який дав позитивний результат на COVID-19),  в`їзд до країни також буде дозволений.

‼️ВАЖЛИВО‼️ Особи, що приїжджають до Фінляндії з-за меж Європейського Союзу або Шенгенської зони, мають надати підтвердження негативного результату ПЛР-тесту або антиген тесту на COVID-19, що зроблений менш ніж за 48 годин до перетину кордону Фінляндії. Це правило стосується усіх подорожуючих, навіть тих, хто має підтвердження повного циклу вакцинації проти COVID-19 або підтвердження отримання однієї дози вакцини та сертифікат про одужання від Covid-19.

Громадяни, які мають підтвердження повного циклу вакцинації проти COVID-19 або сертифікат про отримання однієї дози вакцини + сертифікат про одужання від COVID-19, можуть подорожувати до Фінляндії разом із своїми  неповнолітніми дітьми. При цьому усі особи, що народилися у 2006 році та раніше, мають обов’язково надати підвтердження негативного результату тесту на COVID-19, що зроблений менш ніж за 48 годин до перетину кордону Фінляндії.

Фінською стороною визнаються наступні вакцини: Comirnaty (Pfizer-BionTech), Spikevax ( Moderna), Vaxzevria (AstraZeneca), Janssen (Johnson&Johnson), BIBP/Sinopharm, COVISHIELD, CoronaVac, COVAXIN.

Сертифікат, що підтверджує повну вакцинацію, має бути перекладений англійською мовою та містити наступну інформацію про особу:
-ім’я та дата народження особи, яка отримала повний курс вакцинації;
-інформація про отриману вакцину;
-дати отримання першої дози та другої дози вакцин (УВАГА! з дати отримання другої дози вакцини проти COVID-19 має пройти мінімум 7 днів);
-інформація про місце отримання вакцини;
-підпис лікаря та печатка медичного закладу, де була проведена вакцинація.

Фінською стороною визнаються як цифровий Сovid-сертифікат ЄС (EU Digital COVID Certificate), згенерований через додаток «ДІЯ», так і паперова версія Сovid-сертифікату, перекладена англійською або фінською мовами.
Відповідні інструкції щодо змісту та формату сертифікату вакцинації опубліковані на вебсторінці Інституту охорони здоров’я Фінляндії та на вебсторінці Прикордонної служби Фінляндії.