Курс валют
1 USD = 27.85 грн.
1 EUR = 31.10 грн.

Вся Прага 6 днів (з авіа)

\

Гарантований БЛОК МІСЦЬ!
Вильоти з Києва та Одеси (а/к CSA)

Період: 01.11.2019 - 31.03.2020

6 днів/5 ночей

Ціна  від 247 ½ EUR в номері DBL

1 день

Виліт з Києва (Одеси). Прибуття у Прагу. Зустріч приймаючою стороною. Трансфер в готель. Увечері екскурсія «Празькі Таємниці». Сутінки - дуже вдалий час, щоб відправитися пізнавати празькі секрети. Наймістичніше місто Європи немов виткане з легенд, чуток, забобонів, реальних історій, щирих помилок та фантазій. Саме такою Прага стала на рубежі 16 і 17 століть, за часів правління обдарованого імператора Рудольфа II. Пройшовшись по таємничим вуличках Старого міста Ви познайомитеся з імператорською Прагою - містом вчених, художників, алхіміків, магів, шахраїв. Побачите фантастичні види найкрасивіших празьких набережних і площ, поринете в атмосферу нічного життя сучасного міста.

2 день

Сніданок. Запрошуємо Вас здійснити прогулянку по Старому місту Праги. Знайомство з красунею Прагою почнеться з Порохових воріт (Prašná brána). Ви пройдете середньовічними вуличками на Старомістську площу (Staroměstské náměstí), побачите міську ратушу зі знаменитими Празькими курантами (Pražský Orloj), Єврейський квартал, Карлів міст. Ви можете помилуватися неперевершеною красою Праги зробивши прогулянку на теплоході, а також відвідати музей дорогоцінних каменів.

3 день

Сніданок. Екскурсія починається у Страговського монастиря (Strahovský klášter), ансамбль якого становлять костел Діви Марії та будівля Страговської бібліотеки. Потім Ви пройдете до сховища безцінної колекції літургійних скарбів - Лоретті (Loreta), костелу, який відноситься до числа найбільш відвідуваних центрів паломництва в Чехії. І нарешті, Градчанська площа, обрамлена барочними фасадами, що відкриває вхід в Празький Град, політичний та історичний центр міста, резиденцію президента Республіки. Тут на Вас чекає знайомство з елегантним Королівським палацом і монументальним інтер'єром кафедрального собору Св. Віта.

4 день

Сніданок. Вільний день.

5 день

Сніданок. Вільний день.

6 день

Сніданок. Трансфер в аеропорт. Виліт з Праги. Прибуття до Києва (Одеса).

Менеджер напрямку

тел.: (+38 044) 492 72 86

Олена Захарченко

euro1@alliance.ua

внутр. номер 901

У вартість входить

  • Авіапереліт Київ - Прага - Київ/Одеса - Прага - Одеса (а/к "CSA") гарантований блок, з багажем
  • Груповий трансфер а/п Прага - готель - а/п Прага
  • Розміщення в готелях на вибір 3 * / 4 * / 5 *
  • Харчування (згідно обраного типу харчування)
  • Екскурсії за програмою
  • Медичне страхування

У вартість не входить

  • Оформлення візи для громадян України: дорослий - 55 EUR/люд, дитина - 20 EUR/люд, пенсіонери до 60 років - 20 EUR/люд, пенсіонери старше 60 років - 25 EUR/люд
  • Вхідні квитки та інші особисті витрати

Примітка і необхідні документи

Увага!

Можливий розрахунок турів:
- З перельотами на рейсах інших авіакомпаній
- Тільки наземне обслуговування
- Розрахунок турів будь-якої складності

Список додаткових екскурсій

Програма та графік проведення екскурсій - орієнтовані і можуть змінюватися в залежності від дня вильоту

* Авіакомпанії залишають за собою безумовне право на внесення змін в польотну програму, без попереднього узгодження з туроператором (турагентом, туристом), щодо дня (часу) вильоту (прильоту) авіаційного судна, деталей його маршруту слідування, скасування або введення (а також зміни кількості , тривалості) проміжних посадок авіаційного судна на маршруті транспортування тощо.

СПИСОК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВІЗИ