Курс валют
1 USD = 27.85 грн.
1 EUR = 31.10 грн.

Прага + Відень + Нюрнберг (з авіа)

Гарантований БЛОК МІСЦЬ!
Вильоти з Києва (а/к CSA)

Період: 01.11.2019 - 31.03.2020

7 днів/6 ночей

Ціна від 335 ½ EUR в DBL

1 день

Виліт з Києва. Прибуття у Прагу. Зустріч приймаючою стороною. Трансфер в готель.

2 день

Сніданок. Запрошуємо Вас здійснити прогулянку по Старому місту Праги. Знайомство з красунею Прагою почнеться з Порохових воріт (Prašná brána). Ви пройдете середньовічними вуличками на Старомістську площу (Staroměstské náměstí), побачите міську ратушу зі знаменитими Празькими курантами (Pražský Orloj), Єврейський квартал, Карлів міст. Ви можете помилуватися неперевершеною красою Праги зробивши прогулянку на теплоході, а також відвідати музей дорогоцінних каменів.

3 день

Сніданок. Екскурсія починається у Страговського монастиря (Strahovský klášter), ансамбль якого становлять костел Діви Марії та будівля Страговської бібліотеки. Потім Ви пройдете до сховища безцінної колекції літургійних скарбів - Лоретті (Loreta), костелу, який відноситься до числа найбільш відвідуваних центрів паломництва в Чехії. І нарешті, Градчанська площа, обрамлена барочними фасадами, що відкриває вхід в Празький Град, політичний та історичний центр міста, резиденцію президента Республіки. Тут на Вас чекає знайомство з елегантним Королівським палацом і монументальним інтер'єром кафедрального собору Св. Віта.

4 день

Сніданок. Автобусна екскурсія до Відня - столиці Австрії, місто розкішних палаців і величних площ, мальовничих вуличок і численних скверів. Столиця на Дунаї - стародавнє місто з гучним ім'ям, яке пробуджує мрії, являє собою суміш старовини і сучасності. Це місто художників та цінителів мистецтва. Оглядова екскурсія по Відні (Ринг, Оперний театр, пл. Марії Терезії, Хофбург, Грабен, собор св.Стефана та ін).

5 день

Сніданок. Нюрнберг - столиця середньої Франконії та друге за величиною місто Баварії. Тут дивовижним чином поєднуються Середньовіччя та сучасність. Місто відоме з 11 століття, в ньому часто й довго жили імператори Священної Римської імперії. До 15 століття Нюрнберг перетворився на великий ремісничий та торговий центр; місто відігравало значну роль в економічних відносинах між південною Німеччиною та Італією. Пік розвитку міста припадає на середину 16 століття, коли поряд з економічним підйомом, високого рівня досягли наука і культура. Він став одним з центрів німецького гуманізму. Нюрнберг є батьківщиною А.Дюрера і Г.Сакса; тут працювали гуманісти В.Піркхеймер, Ф. Меланхтон та ін. У 1524 році він першим, з імперських міст, приєднався до Реформації. В кінці 16 століття з переміщенням торговельних шляхів розпочався економічний занепад Нюрнберга. За наказом Наполеона в 1806 році він перестає бути імператорським і стає просто баварським містом. У 1835 році з Нюрнберга виїхав перший в Німеччині паровоз. Так що його можна назвати батьківщиною німецької залізниці. З її створенням, до міста повернулася економічна міць. У роки фашизму в Нюрнберзі відбувалися з'їзди нацистської партії. Рекомендуємо скуштувати місцеві делікатеси: пряники і нюрнберзькі сосиски.

6 день

Сніданок. Вільний день

7 день

Сніданок. Трансфер в аеропорт. Виліт з Праги. Прибуття до Києва.

Менеджер напрямку

тел.: (+38 044) 492 72 86

Олена Захарченко

euro1@alliance.ua

внутр. номер 901

У вартість входить

  • Авіапереліт Київ - Прага - Київ (а / к "CSA") *, гарантований блок, з багажем
  • Груповий трансфер а/п Прага - готель - а/п Прага
  • Розміщення в готелях на вибір 3 * / 4 * / 5 *
  • Харчування (згідно обраного типу харчування)
  • Екскурсії за програмою
  • Медичне страхування

У вартість не входить

  • Оформлення візи для громадян України: дорослий - 55 EUR/люд, дитина - 20 EUR/люд, пенсіонери до 60 років - 20 EUR/люд, пенсіонери старше 60 років - 25 EUR/люд
  • Вхідні квитки та інші особисті витрати

Примітка і необхідні документи

Увага!

Можливий розрахунок турів:
- З перельотами на рейсах інших авіакомпаній
- Тільки наземне обслуговування
- Розрахунок турів будь-якої складності

Список додаткових екскурсій

Програма та графік проведення екскурсій - орієнтовані і можуть змінюватися в залежності від дня вильоту

* Авіакомпанії залишають за собою безумовне право на внесення змін в польотну програму, без попереднього узгодження з туроператором (турагентом, туристом), щодо дня (часу) вильоту (прильоту) авіаційного судна, деталей його маршруту слідування, скасування або введення (а також зміни кількості , тривалості) проміжних посадок авіаційного судна на маршруті транспортування тощо.

СПИСОК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВІЗИ