USD = 35.80 грн.
EUR = 37.70 грн.


Пішохідна екскурсія Градчани та Празький Град
Щодня гості столиці цікаво цікавляться, - звідки ж починається Прага? Де це святе для всіх чехів місце? Виток Праги знаходиться на скелі, що тягнеться від Петршинського пагорба - це і є Празький Град - найбільший за територією замок у світі, загальною площею 70 000 кв.м. Празький Град – комплекс палаців та будинків, храмів та костелів, і звичайно ж, фортифікаційних споруд. Тут зібрані воєдино та гармонійно поєднуються романська та готична архітектури Відродження та бароко. Ще наприкінці XX століття Празький Град був закритий для туристів, і лише 1989 року, коли до влади прийшов Вацлав Гавел, двері Празького Граду були відчинені для громадськості. Тепер у кожного з нас є чудова можливість побачити все це на власні очі - старий Королівський Палац, оглядова тераса в Терезіанському крилі, Базиліка Св. Георгія, пройтися знаменитою Золотою вуличкою. І, звичайно ж, відвідати Собор Святого Віта та Лобковицький палац. На сьогоднішній день на території Празького Граду також знаходиться резиденція президента Чехії. Празький Град внесений до списку спадщини Юнеско та Книги рекордів Гіннесса, як найбільша президентська резиденція та найбільший замок у світі.

Старе місто
Не кожен турист знає, що казкова Прага об'єднала в собі кілька середньовічних міст, наприклад, таких як Старе Місто, Єврейське місто, Нове Місце та ін. - Староміський годинник Орлою, Порохова вежа, Карлів Міст, Тинський храм. Немає сенсу перераховувати те, що треба бачити на власні очі!

Вечірня Прага
Особливість та унікальність цієї екскурсії в тому, що вона повністю занурює туриста у неповторну атмосферу празьких вулиць середньовіччя. Екскурсія проходить у вечірній час, що тільки додає їй містики та чаклунства! Гід проведе вас старими вузькими, кривими вуличками Старого міста, зверне вашу увагу на ті деталі, які зазвичай залишаються непомітними для більшої частини туристів! Розкаже вам про лицаря без голови, про блукаючий Голем, висохлу руку в соборі Святого Якуба, а також про князя Лібуша, про дух дочки Мельника та багато іншого. Ця екскурсія справжнє дійство, від якого ні-ні, та пробіжить холодок по спині, тому міцні нерви і холоднокровність вам знадобляться!