-->-->

USD = 28.96 грн.
EUR = 34.61 грн.

NEW! Гірськолижна Болгарія (з авіа, а/к Sky up)

Відпочинок на гірськолижних курортах Болгарії - популярний напрямок для всіх любителів зимових видів спорту і активного відпочинку на природі. Ціни на скі-паси радують доступністю, сервіс відповідає європейському, природа надихає, а мовний бар'єр практично відсутній. Більшість болгарських гірськолижних курортів є універсальними - підходять як для новачків, так і для впевнених лижників і сноубордистів. «Зелені» та «сині» траси (відповідно, легкі і середні) займають приблизно половину обладнаних спусків, решта припадає на складні траси - протяжні, з великими перепадами висот. На території комплексів працюють інструктори і лижні школи. Клімат в гірських районах країни м'який, сприяє комфортному катанню протягом всієї зими. Гірськолижний сезон в Болгарії відкривається в грудні і завершується в квітні.

 

Період: 23.12.2020 - 23.01.2021

8 днів / 7 ночей

Ціна за 1 людину в DBL: від 297 EUR

Рекомендовані готелі, ціна за людину в номері DBL:
BARYAKOV 3* (Банско) - від 321 EUR
FRIENDS 3* (Банско) - від 336 EUR
MOUNTAIN ROMANCE & SPA 3* (Банско) - від 345 EUR
DUMANOV 3* (Банско) - від 356 EUR
MARAYA 4* (Банско) - від 373 EUR
 IKONOMOV HOUSE 3* (Банско) - від 376 EUR
ASTERA BANSKO APART COMPLEX & SPA 4* (Банско) - від 500 EUR
SAMOKOV 4* (Боровец) - від 494 EUR
LION BANSKO 4* (Банско) - від 482 EUR

Менеджер напрямку

тел.: (+38 044) 492 72 86

Міхальченкова Марина

euro4@alliance.ua

внутр. номер 919

У вартість входить

  • Авіапереліт Київ - Софія - Київ (а/к Sky Up, без багажу)
    PQ881  09:30-11:30  
    PQ882  12:30-14:25
  • Трансфер аеропорт – готель – аеропорт
  • Проживання в готелі
  • Обраний тип харчування
  • Медичне страхування (з покриттям лікування від Covid 19, гірськолижне та страхування від невиїзду)

Примітка і необхідні документи

Лижний сезон в Банско був відкритий 17.12.2020 р. В даний час відкриті наступні траси: Плато 1 і 2 (№3 і №11), Бандеріца (№2), Балканіада (№4) до проміжних станцій підйомників B1 і B2, Юлен (№8) і Коларська шлях (№1) . Також відкриті такі об'єкти: підйомник Шилігарніка, підйомник Плато, підйомник Бандеріца 1 і 2, дитячий якір, шестимісний Коларська шлях, чаша Бандерішка поляна, стежка Бандерішка поляна і кабіна. У лижній зоні працюють бари на Б'ндерішка поляна і Шилігарніка в яких можна купити теплі напої, але немає можливості випити їх в самому барі, тобто напої на винос.
Під час перебування в кабіні підйомника, а також на території підйомників туристи повинні прикривати рот і ніс захисною маскою, шарфом, баффом або іншим покриттям. Це також відноситься до всіх витягів, трас в зоні для початківців, а також перед квитковими касами. На території лижних гардеробів обов'язково закривати рот і ніс маскою, баффом, шарфом або іншим покриттям. Введена організація щодо запобігання скупчення людей і введенню дотримання фізичної відстані 1,5 м між користувачами шаф.
Діяльність лижних шкіл повинна підкорятися строгим правилам: групи повинні складатися максимум з 10 чоловік, не дозволяючи брати участь в них особам з видимими ознаками хвороби, а також не допускати змішування або переміщення людей з однієї групи в іншу. При навчанні в лижних школах необхідно дотримуватися вимог фізичної відстані між тренерами та лижними інструкторами. Люди повинні носити захисну маску для рота і носа, баффи, шарф або інший захисний засіб. Перед початком навчання необхідно передбачити фільтр (вимірювання температури для вчителів, які беруть участь в процесі, співробітників лижної школи і всіх тих, хто навчається). Відстань між клієнтами під час навчання має бути не менше 1,5 м. Індивідуальна форма навчання рекомендована і найбільш безпечна.
Захисні маски для обличчя і носа необхідно носити в наступних місцях на курортах:
-Громадський транспорт, шаттл, таксі
-Магазини та всі торгові точки
-Туристичні інформаційні центри
-Всі закриті громадські місця

 

ВАЖЛИВО! 27.11.2020 вийшов останній указ від Міністерства Охорони здоров'я Болгарії в якому повідомляється, що в період з 01.12.2020 р. по 31.01.2021 р. заборонений в'їзд на територію Республіки Болгарія. Дана заборона не стосується громадян України. Громадяни України допускаються на територію Болгарії при наданні документа, що вказує про проведення лабораторного дослідження на коронавірус з негативним результатом. Тест повинен проводитися за 72 години до в'їзду в країну методом полімерної ланцюгової реакції для підтвердження COVID-19, має визначатися від дати дослідження, внесеного в документ.
Документ з результатом тесту повинен містити імена людини відповідно до документа, що посвідчує особу, з яким він подорожує, дані про лабораторію, що проводила тест (назва, адреса або інші контактні дані), дату проведення тесту, написані латинським методом. (PCR) і Negative, що дозволяють інтерпретувати документ.

УВАГА! Перевезення спортивного  обладнання в літаку а/к SkyUp:

Якщо ваш тариф передбачає одне місце багажу, SkyUp пропонує додаткову опцію для пасажирів із власним спорядженням. Вартість його перевезення входить у багажний тариф, тобто є БЕЗКОШТОВНИМ, якщо спорядження та особисті речі в сумі важать до 23 кг. Сума вимірів не більше 330 см. В один чохол спортінвентарю може бути поміщений тільки один комплект, особисті речі в комплект не входять. Спортінвентар повинен перевозитися в спеціальному чохлі.
 

Додаткові послуги SkyUp Airlines

ГОТЕЛІ З БЕЗКОШТОВНИМ ШАТЛ СЕРВІСОМ ДО ПІДЙОМНИКІВ