USD = 41.10 грн.
EUR = 43.70 грн.

Велинград

Фотогалерея

ОПИС КУРОРТУ

Один з найпопулярніших СПА-курортів Болгарії знаходиться на висоті 800 метрів над рівнем моря і може похвалитися тим, що сонце світить тут 2000 годин на рік. Велинград отримав славу завдяки своїм 80 мінеральним джерелам, які можуть зцілити буквально від усіх хвороб. Римлянам, які завоювали цей регіон, так сподобалася місцева вода, що вони збудували тут безліч купалень. Зараз купальні, що перетворилися на руїни, - колоритні пам'ятки міста.

Але Велинград вражає не лише стародавніми руїнами, а й новітніми готелями та оздоровчими центрами, які за рівнем послуг зовсім не поступаються провідним СПА-курортам світу. Закриті та відкриті басейни з термальною водою, фізіотерапія, джакузі, центри реабілітації, хромотерапія та клуби кардіофітнесу – стандартний набір для кожного місцевого готелю.

Всі готелі пропонують понад сто різних видів СПА-процедур, жодна з яких не коштує дорожче 30 євро. Масаж з вулканічним камінням, масаж Айсберг з льодом) ароматична ванна для двох з пелюстками троянд, ванна з гарячою мінеральною водою, мурсальським чаєм і французьким коньяком - ось лише кілька процедур, які вражають навіть досвідчених шанувальників СПА.