USD = 41.10 грн.
EUR = 43.70 грн.

Обзор

Фотогалерея

ОПИС КУРОРТУ

Курортне селище Обзор знаходиться на болгарському узбережжі приблизно посередині між Бургасом та Варною. У 20 км знаходиться курорт Сонячний Берег. Незважаючи на таке центральне розташування, на пляжах Обзору навіть у пік сезону досить малолюдно.

Обзор – старовинне місто, 2000 років тому тут була грецька колонія Геліополіс – "місто сонця". Пізніше римляни збудували тут храм Юпітера і дали поселенню ім'я Теополіс – «місто бога» або Темпул Йовіс (храм Юпітера). Залишки храму досі збереглися в Обзорі. Нинішня назва міста - переклад з турецького Гьозекен ("огляд", "красивий вигляд"), воно отримано під час завоювання Болгарії Османською імперією. Історія ж Обзору як курорту починається 1934 року. Морське повітря, гори Стара Планіна, мінеральні та сірководневі джерела дозволили лікувати тут бронхіти та бронхіальну астму.

Обзор - затишне містечко, тут немає суєти і галасу великих курортів, а ціни на тури в Болгарію, саме в Обзорі, в 2-3 рази нижчі. Відпочинок в Обзорі запам'ятовується поєднанням гірського, морського та лісового повітря, чистим просторим пляжем та чудовими панорамами моря, скель та лісу.