USD = 40.97 грн.
EUR = 41.90 грн.

Несебр

Фотогалерея

ОПИС КУРОРТУ

Несебр є невеликим містечком, розташованим на скелястій місцевості півострова, трохи північніше міста Бургас. Несебр умовно поділяється на дві частини: старий Несебр та новий Несебр, з'єднані невеликим перешийком. У новому Несебрі розташована основна частина нерухомості: будинки, готелі. У ньому знаходиться курорт «Сонячний берег», який приваблює величезну кількість туристів. Старий Несебр має низку історичних цінностей, основними з яких є архітектурні споруди – фортеці, вежі. На жаль, багато з цих цінностей вже зруйновані, але руїни становлять чималий інтерес для екскурсій. А з 1983 року надбання старого Несебра включено до списку світової спадщини Юнеско.

Несебр можна назвати ідеальним місцем відпочинку. Він чудово підійде любителям як тихих місць, так і відпочинку з розмахом. У Несебрі досить невисокі будинки, багато зелених насаджень та майданчиків для дітей. Завдяки наявності деревних масивів, повітря в Несебрі досить чисте, а в спеку є можливість сховатися за кронами могутніх дерев. Пляжі в Несебрі дуже зручні, вкриті товстим шаром золотистого піску. Панорама узбережжя дуже красива і залишає масу приємних вражень, а обслуговування відпочиваючих та послуги надаються на досить високому рівні, що робить відпочинок у Несебрі ще приємнішим. Несебр дозволяє насолодитися відпочинком на морі та відвідати міські надбання – музеї, архітектурні цінності.

У Несебр є достатня кількість готелів як дво-, тризіркових, так і п'ятизіркових. Крім того, у туристів є можливість селитися в приватному секторі - дивовижних старовинних будинках, що зачаровують погляди і викликають надзвичайні почуття архітектурної цінності. У Несебрі є велика кількість кафе та ресторанів, які пропонують вишукані страви, тому з їжею у місті проблем ніколи не виникало. Тури та відпочинок у Несебр – це чудова можливість провести час на морському узбережжі та насолодитися водними розвагами всією родиною. А також на курорті Несебр є можливість покращити своє здоров'я спеціальними лікувальними програмами.