USD = 41.10 грн.
EUR = 43.70 грн.

Еленіте

Фотогалерея

ОПИС КУРОРТУ

Курортне селище Еленіте, що по-болгарськи означає "олені", розташоване за 45 км на північ від міста Бургас і за 10 км від курорту Сонячний Берег. Гора Стара Планіна закриває Еленіте від північних вітрів, створюючи м'який клімат без різких перепадів температур.

Еленіте - клубний курорт, що складається з одно- та двоповерхових вілл, кількох готелів, пішохідних вуличок та різноманітних розважальних закладів, ресторанів та барів. Цей мальовничий ансамбль прилягає до власного пляжу, що розтягнувся  понад 800 метрів.

Готелі Еленіте працюють за системою "Все включено" і орієнтовані головним чином на сімейний відпочинок у Болгарії. Курорт особливо популярний як місце відпочинку з дітьми. Для цього в Еленіте дуже добре розвинена інфраструктура, є дитячий міні-клуб "Алладін" з "палацом", натхненним казками "1000 та однієї ночі", аквапарк, що відкрився у 2006 році, з безкоштовним входом для всіх відпочиваючих на курорті, дитячі басейни та ігрові майданчики, а також щоденні анімаційні програми у готелях.

Курорт Еленіте був побудований у 80-х роках і ґрунтовно реконструйований у 2003 році. З того часу він активно розвивається і стає одним із найбільших лідерів серед болгарських курортів завдяки оптимальному поєднанню ціни та якості відпочинку в Болгарії. Тур в Еленіте може стати чудовою альтернативою традиційному відпочинку в Туреччині.