USD = 41.10 грн.
EUR = 43.70 грн.

Боровець

Фотогалерея

ОПИС КУРОРТУ

Боровець розташований на висоті 1350 м над рівнем моря біля північних схилів Рильських гір і є одним із найбільших та найстаріших гірськолижних курортів Болгарії. Колись тут відпочивали болгарські царі та знати. Відстань до Софії 72 км., до Пловдіва 126 км.

У Борівці є схили, що мають низький і високий ступінь складності, а траси підходять для лижників усіх категорій від майстрів до початківців. Всі траси оснащені підйомниками та фунікулерами. Боровець це курорт альпійського характеру та забезпечує прекрасні умови для зимових видів спорту: катання на лижах, бігові лижі, сноуборд, лижні стрибки, біатлон та ін. На всіх трасах є таблички із зазначенням складності іноземною мовою, згідно з міжнародними стандартами.

Боровець знаходиться біля підніжжя відрогів вершини Мусала (2925 м) найвищого піку на Балканському півострові, у східній частині Рильських гір, у багатовікових соснових лісах. Найвищі траси мають висоту 2600 м. Це улюблене місце для відпочинку з прекрасним кліматом і кришталево чистим повітрям зима м'яка, зі снігопадами, середня температура в холодному місяці січня 4.8 градусів. Сніговий покрив тримається з середини грудня до квітня

Відмінне обладнання для заняття лижним спортом приваблює тисячі туристів із багатьох країн світу. Лижники можуть скористатися трасами довжиною 40 км різної складності та довжини. Найкращі траси знаходяться на території Ястребця, де і проводяться всі лижні змагання. Боровець був двічі господарем світового чемпіонату альпійських дисциплін, а розташована тут траса для біатлону одна з найкращих у Європі

Боровець розвивається як сучасний гірськолижний курорт вищого класу з численними готелями категорії люкс, ресторанами, дискотеками, магазинами та ін.