USD = 41.10 грн.
EUR = 43.70 грн.

Банско

Фотогалерея

ОПИС КУРОРТУ

Гірськолижний курорт Банско один із найпопулярніших напрямків у туристів, що бувають у Болгарії взимку. З усіх населених пунктів та курортних містечок Болгарії Банско найприйнятніший варіант як для спортивних занять, так і для культурно-розважальної програми відвідування екскурсій, нічних клубів, ресторанів та шопінгу. Пов'язано це з тим, що Банско, на тлі інших курортних містечок Болгарії, виглядає зовсім не маленьким, крім того, він рясно насичений магазинами, ресторанами, барами, і, звичайно, пронизаний безліччю трас для катання на гірських лижах.

Гірськолижний курорт Банско розташований в основі Пірінських гір, безпосередньо біля схилу Пірін. Пірін має кілька піків, найвищий з яких Віхрен, заввишки 2915 м, багато готелів Банско надають номери з видами на гірський масив. Природні багатства Болгарії Банско демонструє у всій красі: мальовничі краєвиди снігових верхівок гір доповнюються видом озер, яких на околицях курорту Банско понад 180!

Гостям Банско надає широкий вибір готелів та готельних комплексів для розміщення з комфортом різного рівня від 2 до 5 зірок. Номерний фонд здивує різноманітністю навіть найдосвідченіших туристів: від маленьких одномісних номерів до апартаментів з кількома кімнатами - все можна знайти в Банско. З усіх курортів Болгарії Бансько лідирує за кількістю готелів. Туристи, які прибули на гірськолижний курорт Банско, можуть зупинитися у величезних сучасних готелях з висококласним сервісом та великим списком послуг або у скромному сімейному пансіоні на кілька номерів. Незалежно від вибору, гості, що освоюють гірські лижі в Банско, проводять трохи часу в кімнатах, віддаючи перевагу прогулянкам на свіжому повітрі та активному відпочинку.

Гірські лижі в Банско не єдиний доступний вид спорту. Любителі різноманітних зимових дисциплін знаходять тут заняття до смаку. Сноуборди, бігові лижі та ін. екіпірування, інструкторів і місце для катання в Банско знайти не проблема. Різні види зимового спорту спортсмени-початківці можуть освоїти за допомогою інструкторів. На кілька кілометрів на околицях Банско розкинулися бігові лижні маршрути для спокійної їзди з можливістю познайомитися з природою Болгарії. Готелі Банско видають путівники, які допоможуть вам не заблукати в низці маршрутів.


Корисна інформація:

 • Висота курорту над рівнем моря: 930 м
 • Зона катання: від 990 до 2600 м
 • Схили орієнтовані: на північ
 • Загальна протяжність гірськолижних трас: 65 км.
 • Найдовша гірськолижна траса: 16 км
 • Траси для бігових лиж: 9 км
 • Нічне катання (освітлена траса): 7 км
 • Площа штучного засніження: 80%
 • Сноуборд: Half-pipe, Фан-парк та на гірськолижних трасах
 • Для дітей: дитячий садок Junior Ski Club для дітей віком від 4 років.
 • Підйомники: 1 гондольний (max 8 місць), 8 крісельних, 7 бугельних, 10 дитячих бугелів.