USD = 40.97 грн.
EUR = 41.90 грн.

Балчик

Фотогалерея

ОПИС КУРОРТУ

Курортне містечко Балчик, розташоване в одній із затишних чорноморських заток, захищене мисом Каліакра, є перлиною північного Чорномор'я. Чудова природа, давня історія, спокій та затишок міста - утихомирююча атмосфера в яку занурюються туристи та гості міста. Міські вулиці розташовані ярусами на схилах пагорбів, що створює неповторний вигляд міста.

Перебуваючи в безпосередній близькості від великих міст і курортних комплексів країни Балчик доступний не тільки як місце тривалого відпочинку, але і якнайкраще підходить для екскурсійної подорожі, що запам'ятовується. 40 км. до Варни, 35 км. до Добрича та всього 10 км. відокремлюють це чудове місто від сучасного курорту Албена, одного з найбільших болгарських курортів на Чорному морі. Регулярний рейсовий транспорт, маршрутні автобуси відправляються кожні 30 хвилин, і численні таксі дозволять вам здійснити поїздку узбережжям у будь-який зручний для вас час.

Чим ще унікальний Балчик? Спокійне море, кілька пляжів, безліч кафе та ресторанів із чудовою кухнею та доступними цінами. Плюс два кілометри узбережжя з портом, третім за значимістю після Варни та Бургаса в Болгарії та яхт-клубом з найкращим обладнанням та захистом на Чорноморському узбережжі. Місто повністю виправдає ваші очікування!