USD = 40.05 грн.
EUR = 42.10 грн.

Сольдеу

Фотогалерея

ОПИС КУРОРТУ

Мрія гірськолижника. Так коротко, але ємно можна описати один із найпопулярніших гірськолижних курортів Андорри Сольдеу. Невелике село стало центром тяжіння як новачків, які осягають ази снігового катання, так і екстремалів, які підкорюють найскладніші траси.

Сольдеу знаходиться в одному секторі катання з Ель-Тартер. Трикілометрова відстань між селищами «зшита» мережею витягів. Тож труднощів пересування ніяких. До самих підйомників від готелів рукою подати.

Ті, хто першим став на лижі чи сноуборд, почувають себе дуже комфортно. Більше половини трас облаштовані для безпечного спуску. Досвідчені інструктори швидко поставлять на ноги навіть найневпевненіших у своїх силах новачків. У їхніх лавах досить часто бувають українці та росіяни. Щоб не виникало труднощів перекладу, навчання проводить російськомовний інструктор. Ще один плюс на користь вибору гірськолижного туру до Андорри.

У регіоні Грандваліра Сольдеу - наймолодіжний курорт. Нічне життя у селищі таке ж насичене та повне пригод. Відпочиваючі охоче йдуть до них назустріч. Маршрут пролягає через ресторани, паби та нічні клуби. Рух у них не вщухає до ранку.

Вдень до послуг гостей курорту працюють сучасний SPA-центр, тенісні корти, магазини, бутіки та ресторани.

За свіжими враженнями можна завжди вирушити до столиці Андорри. Півгодини їзди автобусом і ви вже там. Але навряд чи захочеться навіть на мить залишати білу казку в самому серці Піреней.


Технічні характеристики:

 • Висота курорту: 1710м.
 • Зона катання: 1710-2560м.
 • Протяжність трас: 90 км.
 • Гірськолижні спуски: всього 54 шт.
  Для сноуборду – 1 шт.
  Для стрибків – 1 шт.
  Зелені - 10 шт.
  Сині - 19 шт.
  Червоні – 13 шт.
  Чорні - 10 шт.
 • Кількість підйомників: всього - 32
  Бугельні - 16
  Крісельні - 12
  Кабінні - 2 - Дитячі - 2