USD = 41.10 грн.
EUR = 43.70 грн.

Пас де ла Каса

Фотогалерея

ОПИС КУРОРТУ

Пас-де-ла-Каса – найпопулярніший серед туристів гірськолижний курорт Андорри. Знаходиться він на самому кордоні із Францією. Тому французів тут більше, ніж місцевих мешканців. Люблять відпочивати в Пас-де-ла-Каса й іспанці.

Популярність курорту обумовлена ​​величезною різноманітністю гірськолижних трас та ідеальним сніговим покривом. Сніг залишається слизьким навіть при +10°С, що саме по собі дивно. Чим вищі схили, тим складніше траси з різкими перепадами висот. Нижче катаються лижники середнього рівня. Не кожен курорт може похвалитися слаломною трасою. Це ще одна перевага Пас-де-ла-Каса. Внизу також є схили для нічного катання. Штучного світла стільки, що видно не лише трасу, а й навколишню територію. Мальовнича долина Грау Рож, що знаходиться по сусідству, дає змогу покататися у лісовому масиві.

Для сноубордистів у спеціальній лощині зі снігу виривають хаф-пайп, призначений для стрибків.

Система підйомників на курорті найдосконаліша. Черг ніколи практично не буває. Готелі курорту розташовані безпосередньо біля підйомників. Немає сил навіть на два десятки метрів після активного відпочинку? Скі-баси доставлять у будь-яку точку.

«Лижному» дню приходить на зміну ніч веселощів. Недаремно Пас-де-ла-Каса називають «Ібіцею» всіх Піренеїв. Клуби, дискобари та паби намагаються всіляко залучити до себе відвідувачів. Як правило, всі розважальні заклади забито під зав'язку. Цілий рік сюди їдуть тусовщики з Мадриду, Барселони та Франції. У гірськолижні сезони до них приєднуються натовпи курортників. Але якою б бурхливою не була ніч, уранці у всеозброєнні всі їдуть кататися. Відпочинок в Андоррі не може проходити ні дня без спортивних досягнень.

Варіантів денного відпочинку в Пас-де-ла-Каса маса. Один із найпривабливіших — шопінг. Магазинів безліч. Що приємно тішить, то це ціни, які в півтора-два рази нижчі, ніж у середньому по Андоррі. Відстань від центру країни в цьому випадку дуже вигідна.

Жоден курорт в Андоррі не обходиться без спортивного центру. Пас-де-ла-каса не став винятком. У спорткомплексі обладнані басейни, джакузі, сауни, тренажерний зал, відеозал та навіть бібліотека.


Технічні характеристики:

 • Висота курорту: 1550 м.
 • Зона катання: 1550 - 2560 м.
 • Протяжність трас: 100 км.
 • Гірськолижні спуски: всього 55 шт.
  Зелені - 8 шт.
  Сині - 11 шт.
  Червоні - 23 шт.
  Чорні - 13 шт.
 • Кількість підйомників: всього - 33 шт.
  Бугельні - 16
  Крісельні - 16
  Кабіна - 1