USD = 41.10 грн.
EUR = 43.70 грн.

Ордіно

Фотогалерея

ОПИС КУРОРТУ

Гірськолижні курорти Андорри однаково гарні, але по-своєму різні. Є галасливі з натовпами відпочиваючих, а є спокійні і без будь-якої суєти, такі як Ордіно.

Курорт складається із семи маленьких селищ. Для ясності району дали ту саму назву, що й головному місту — Ордіно.

Романтичніше місця в країні не знайти. Романські церкви, кам'яні вежі, мостові та вузькі вулички створюють унікальний, самобутній архітектурний ансамбль. І це лише тільки доповнення до того, що пропонує своїм гостям Ордіно. Головна його перевага - 25 гірськолижних трас, обладнаних за всіма стандартами. Більшість із них призначені для досвідчених лижників, хто не боїться крутих спусків та поворотів. Але навіть не всі бували наважуються піднятися на чорні траси. Їх лише дві, але за рівнем складності тут їм немає рівних. Безперечно, є маршрути і для новачків. До того ж, для початківців працюють кілька шкіл, у яких досвідчені тренери навчать усього необхідного. До речі, збираючись вирушити в тур до Андорри, на курси з навчання гірськолижному мистецтву краще записатися заздалегідь.

Ордіно надає унікальну можливість катання цілиною. Площі для цього більш ніж достатньо.

Для сноубордистів тут також створено чудові умови. Ордіно - своєрідна Мекка для любителів цього виду спорту. Сноу-парк пропонує чудовий халф-пайп та високий трамплін.

Чотирнадцять підйомників курорту за годину можуть підняти понад шістнадцять тисяч людей. Між частинами Ордіно курсує рейсовий автобус, тож дістатися потрібного місця не буде проблемою.

Готелі розташовуються біля підніжжя схилів. Якщо кататися на одній трасі, не виїжджаючи на інші, витрачати час потрібно лише до підйомника. Тут же знаходяться пункти прокату гірськолижного обладнання.

Особливе місце у районі відводиться місцевим кулінарним традиціям. У затишних ресторанах та кафе подають найкращі страви місцевої кухні. Атмосфера напрочуд привітна.

Відпочинок в Ордіно запам'ятається і культурною програмою. Левова частка музеїв країни знаходиться саме тут. Серед них – Музей іконографії, краєзнавчий та Музей мініатюр Миколи Сядристого.

Нещодавно відкрили сучасний спортивно-розважальний комплекс. До послуг відпочиваючих джакузі, басейн, боулінг, більярд, дитяча ігрова зона та багато іншого. За бажання в центрі можна провести цілий день. Але все ж таки краще віддати перевагу чарівному повітрю і білим вершинам. Саме цим потрібно насолоджуватися, вирушивши на гірськолижний відпочинок до Андорри.


Технічні характеристики:

 • Зона катання 1940 – 2640 м
 • Перепад висот – 700 м
 • Кількість трас - 25
  Зелені траси (для початківців) - 6
  Сині траси (для середнього рівня) – 6
  Червоні траси (складні) – 11
  Чорні траси (підвищеної складності) – 2
 • Кількість підйомників - 14
 • Потужність підйомників - 16.510 чол/год.
 • Загальна площа катання – 442 га (26 км)
 • Траси зі штучним засніженням – 13 км.
 • Гармати насипного снігу - 60
 • Сноуборд - так
 • Траси для бігових лиж – 15 км