USD = 40.97 грн.
EUR = 41.90 грн.

Канільйо

Фотогалерея

ОПИС КУРОРТУ

Сучасні гірськолижні курорти давно перестали бути місцем суто для занять зимовими видами спорту. Відпочинку та дозвіллю приділяється велика увага. Тому тури до Андорри з кожним роком стають популярнішими. Власне, туризм приносить країні 80% ВВП. Тому для покращення галузі тут не шкодують ні сил, ні коштів.

Канільйо - хоч і маленьке місто за 12 км від столиці, але для мандрівників рай. Особливо його люблять сім'ї із дітьми. Програма відпочинку тут дуже насичена.

Траси курорту входять до єдиної гірськолижної зони Грандваліра. Підйомник проходить через Сольдеу — Ель-Тартер, де прокладено маршрути середньої складності. Далі йде Ель-Фонт з його лижною школою, дитячим садком та рестораном. Продвинуті любителі снігових спусків піднімаються вище до Пік-де-ла-Портейа (2450 м). Там беруть свій початок одна чорна та дві сині гірськолижні траси.

Візитна картка Канільо - льодовий палац Palau de Gel. Кожен гість міста просто повинен стати на ковзани і покататися на суперсучасній ковзанці розміром 30x60 м. Дуже часто тут відбуваються змагання з фігурного катання. Спостерігати за поезією на льоду, що відбувається, заняття захоплююче. Є також можливість пограти у хокей. Усе необхідне обладнання надається. Вночі ковзанка живе зовсім іншим життям, далеким від спортивного, але запальним і яскравим. Дискотека на льоду збирає величезну кількість тусовщиків, у тому числі тих, що приїхали на відпочинок до Андорри.

За межами льодового палацу є безліч інших цікавих місць для розваг: ресторани, бари та спортивно-оздоровчий комплекс. У ньому можна провести цілий день і навіть не помітити час, що пролетів - на стільки захоплюють всілякі зони для занять спортом, відпочинку та послуги в них.