USD = 41.10 грн.
EUR = 43.70 грн.

Гірськолижна станція VALL NORD

Фотогалерея

ОПИС РЕГІОНУ

Регіон катання Вальнорд знаходиться у західній частині Андорри. Він об'єднав дві зони: Пал-Арінсал та Ордіно-Аркаліс. Саме у Вальнорді знаходиться найвища точка князівства – пік Де Кома Педроса, заввишки 2942 метри.

Траси Вальнорда різні за своєю складністю. Пал-Арінсал облюбували лижники, тут є як круті спуски, так і цілина. Пологі спуски відмінно підійдуть для новачків. Досвідчені гірськолижники оцінять трасу з найбільшим перепадом висот — 1000 метрів. Дві зони катання відведені для фрістайлу, бордер-кросу, террайн-парку та хаф-пайпу.

В Ордіно-Аркалісі створені найкращі в країні умови для сноубордистів. Найкрутіші, чорні траси для лижників теж знаходяться тут. Для гостей курорту працює чудовий сноупарк.

Вальнорд пропонує безліч інших розваг. Дослідити околиці можна на снігоступах чи снігових мотоциклах. Популярним є катання на собачих упряжках. Найсміливіші не втрачають можливості здійнятися над сніговими вершинами на параплані або гелікоптері.

Тури до Андорри чудово підійдуть для сімей з дітьми. Вальнорд у цьому плані теж досяг успіху. Тут знаходиться найбільший і найкращий дитячий садок у Піренеях.

У трьох лижних школах працюють 250 інструкторів, які і новачків швидко навчать, і спортсменам середнього рівня допоможуть освоїти нові трюки.

Готелів, ресторанів та барів у Вальнорді удосталь. Що зручно, всі об'єкти інфраструктури знаходяться поблизу підйомників.

Технічні характеристики:

  • Загальна площа території катання - 1149 га.
  • Загальна протяжність трас - близько 100 км.
  • Траси - 67 (11 зелених, 22 синіх, 27 червоних, 7 чорних, 1 траса для слалому), є фрістайл, фрірайд траси, heliski.
  • Перепад висот - 685-1010 м-коду.
  • Зона катання - 1550-2625 м.
  • Підйомники - 43 шт.