USD = 40.97 грн.
EUR = 41.90 грн.

Ель Тартер

Фотогалерея

ОПИС КУРОРТУ

Гірськолижний курорт Ель-Тартер нерозривно пов'язаний із Сольдеу. Ці два селища знаходяться за три кілометри одне від одного. Їх об'єднують канатні дороги та величезний лижний простір. Побудований нещодавно підйомник дає можливість подолати п'ятикілометрову відстань до іншого гірськолижного курорту Андорри Канільо.

Ель-Тартер - курорт, що швидко розвивається. Траси добре обладнані, небезпечні ділянки обгороджені сіткою. Схема підйомників розроблена максимально комфортно для відпочиваючих. Жодних перешкод — повна свобода пересування.

Зона катання поділяється на східні, західні та північні схили. Дуже зручно, коли можна сховатися від неприємного вітру та переміститися на інші траси. Те саме можна зробити по вертикалі. На високогірних маршрутах вітер сильніший, ніж унизу, де територія вкрита деревами. Ці траси ще й дуже гарні, за що мають у лижників велику популярність.

Лижні бази сконцентровані переважно у селищі.

Тури в Андорру мають попит і у сімей з дітьми, оскільки більшість курортів можуть надати так звані «снігові сади» та дитячі розваги. Ель-Тартер у цьому плані теж досяг успіху.

До місцевих пам'яток відносяться дві старовинні церкви, збудовані у XVIII столітті. Вони хоч і невеликі, але їхня архітектура дуже виразна.

Вечір в Ель-Тартері можна скоротати в одному з англійських пабів або повеселитися на вечірці в дискобарі. Після активного дня це можна собі дозволити.