USD = 40.97 грн.
EUR = 41.20 грн.

Арінсал

Фотогалерея

ОПИС КУРОРТУ

Гірськолижний курорт Пал Арінсал знаходиться в 10 км від столиці князівства. Він об’єднав у єдиний комплекс два центри Пал і Аринсал. Курорту це пішло тільки на користь. Пал – світовий лідер за кількістю снігових генераторів на 1 км спуску. Як результат – ідеальні спуски. Арінсал, крім гірськолижних трас,  підкорює гостей своєю унікальною архітектурою. Зимові центри знаходяться у 7 км один від одного, подолати цю відстань можна скориставшись сучасною швидкісною канатною дорогою  «Seturia».

Хоча курорти об’єднані, свій вибір зробити таки треба. Пал має значні переваги для сімейного відпочинку. Для новачків розроблені пологі схили, а дітей можна залишити у яслях, чи «сніжному» дитсадку. Тож гірськолижні тури підійдуть навіть для найменших спортсменів. В гірськолижних школах Пале навчають людей різного віку. Дорослі отримують неабияке задоволення від різноманітних зимових розваг, які пропонує Пале. Це і стрибки з парашутом, польоти на вертольотах чи пароплані, катання на снігоходах та собачих упряжках.

Арінсал розташований на самому сніжному схилі. Його шосе відомі своїми змінами висоти. Різниця між найнижчими та найвищими точками більше кілометра. Цей нахил вважається найкрутішим в Андоррі. Дух захоплює ще до початку спуску з вершин. Початківцям робити тут особливо нічого. На семиста га прокладені сині, червоні та чорні доріжки.

Окрім архітектурного шарму, Арінсал може запропонувати багату розважальну програму вночі. Різноманітність барів та ресторанів вражає. Є тихі і затишні заклади для спокійного відпочинку. Є шумні багатолюдні дискотеки, які тривають до самого ранку. До речі, мешканці столиці приїжджають на вечірки саме до Арінсалу.

Ви можете урізноманітнити свій лижний відпочинок в Андоррі різними способами. Наприклад, подаруйте собі кілька сеансів розслаблення в спеціалізованому Спа-центрі, поплавайте в басейні. Або можна спробувати місцеві розваги, такі як: поїздки на лижних велосипедах або прогулянки у снігоступах.

Пал Арінсал не завмирає з кінцем лижного сезону. Коли сніг залишає схили, на траси виходять поціновувачі гірських велосипедів. Кінні кампанії зараз також користуються популярністтю. Щороку все більше мандрівників обирають Андорру для відпочинку як влітку, так і в зимку.


Технічні характеристики:

 • Висота курорту: 1950 м.
 • Зона катання: 1550 м. - 2560 м.
 • Трек: загальна кількість - 41 шт.
  Зелений - 4 шт.
  Синій - 16 шт.
  Червоний - 16 шт.
  Чорний - 5 шт.
 • Кількість підйомників: всього - 30 (з яких 4)
  Бугельні - 17
  Крісельні - 11
  Кабіна - 2