USD = 41.10 грн.
EUR = 43.70 грн.

Андорра ла Велья

Фотогалерея

ОПИС КУРОРТУ

Андорра-ла-Велья – столиця карликової держави Андорра, та її найбільше за розмірами місто. В масштабах невеликого князівства, звичайно. Георграфічно він включає в себе села Ескальдеса, Енкордані та Санта -Коломна. Одним словом, це єдине ціле, що дарує  гостям незабутню відпустку в сніжних Піренеях. Гірські вершини, заввишки майже 2500 метрів, як охоронці, захищають казкове місто з усіх боків. Життя в ньому і справді схоже на казку, для відвідувачів так точно. Затишні вулиці, річка прямо в центрі міста та кам'яні  будинки. Прогулянки у всій цій красі - неймовірне задоволення. Навіть парламент країни знаходиться в прекрасній будівлі з назвою "Будинок у долині". Його побудували в 1580 році як житловий будинок, а століттям  пізніше в ньому оселилися державні парламентарі.

Місцевий клімат дуже "дружній", оскільки місто розташоване на висоті 1000 метрів над рівнем моря. Повітря неймовірно чисте. Андорра-ла-Велья чудово підходить для тих, хто обирає Андорру, з метою розслаблюючого та комфортного відпочинку.

Комфортабельні готелі не зможуть довгий час утримувати гостей в своїх номерах, адже в Андорра-ла-Велья є на що подивитися. В місті збереглися середньовічні будівлі, зокрема, церкви Св. Стівена та Св. Ендрю, прикрашені фресками, що датуються XIII століттям. Багато цікавинок припасла для туристів площа Пласа дель Побле. Саме тут щороку проходить відомий джазовий фестиваль. В звичайні дні на площі організовують вистави та різноманітні концерти. 

Шопінг у столиці задовольнить навіть найпримхливіших модників, пропонуючи широкий вибір брендових магазинів. Різноманітні сувенірні лавки, розраховані на щедрих туристів.

Місця, де можна їсти смачно - в достатку. Місцеві жителі дуже люблять свою кухню, тому вони часто проводять час у ресторанах та кафе. Місто не засинає навіть вночі - клуби та дискотеки працюють майже до ранку.

Сніг у місті надзвичайно рідкісний, але навіть ті, хто приїхав на гірськолижні курорти Андорри, знаходять час, щоб відвідати столицю.